Як у Хмільнику відбулись Дні сталої енергії-2020

Як у Хмільнику відбулись Дні сталої енергії-2020

Дотримуючись зобов’язань підписанта Європейської ініціативи «Угода мерів» та просуваючи ідеї сталого енергетичного розвитку серед місцевої громади, за підтримки Асоціації «Енергоефективні міста України» упродовж  22-24 червня 2020 року на території Хмільницької міської об’єднаної територіальної громади проходили Дні сталої енергії.

Захід відбувся в рамках Європейського тижня сталої енергії під гаслом: “Поза межами кризи: чиста енергія для зеленого відновлення і зростання”. Це загальноєвропейський захід, який проходить у різних куточках Європи в період з травня по червень. Дні сталої енергії в нашому місті відзначалися вже втретє, проте цьогоріч  захід відбувся в он-лайн форматі.

Розпочалися Дні сталої енергії зі звернення міського голови Сергія  Редчика, в якому він  закликав  жителів Хмільницької громади до ощадливого використання усіх видів енергоресурсів та впровадження відновлювальних джерел енергії у своїх домогосподарствах. Міський голова запевнив, що  лише своєю свідомою екологічною поведінкою ми вирішимо питання зміни клімату і енергетики у нашій громаді, на рідній нам території.

З метою популяризації велоруху серед громадськості у мережі Фейсбук було проведено еко-челендж  #Хмільник_на_вело.  Усім, хто підтримує здоровий спосіб життя та, відмовляючись від авто у своєму побуті,  дбає про довкілля,  пропонувалось зробити фото з велосипедом та  розмістити його у мережі.  Активні учасники он-лайн заходу отримали пам᾽ятні подарунки від Асоціації «Енергоефективні міста України».

У рамках Днів сталої енергії на офіційному веб-сайті міста було запропоновано  добірку відеороликів для дорослих та дітей на еко-тематику, щоб краще зрозуміти екологічні проблеми, які відбуваються, як на планеті в цілому, так і поруч кожного з нас.

Головною платформою для ознайомлення  громадськості  з проведенням заходу  була сторінка Хмільницької міської ради у мережі Фейсбук https://www.facebook.com/hmilnykmrada/  та офіційний веб-сайт міста Хмільника http://ekhmilnyk.gov.ua/

Загальною метою проведення Днів сталої енергії  є, насамперед, підвищення поінформованості місцевої громади стосовно сучасних способів ощадного й ефективного використання енергії та формування екологічної культури серед населення з метою протидії глобальній зміні клімату.

Текст та фото – управління економічного розвитку та євроінтеграції міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *