Як у Хмільницькому районі має відбутись “карантинний” День знань?

Як у Хмільницькому районі має відбутись “карантинний” День знань?

Сьогодні, 3 серпня, в залі засідань Хмільницької райдержадміністрації під керівництвом голови Хмільницької райдержадміністрації Максима Мазурика та голови Хмільницької районної ради Зої Бонсевич відбулася оперативна нарада.

В ході роботи обговорювалося питання організації та механізму проходження медичного огляду працівниками освіти. Наразі це 530 учителів і 300 технічних працівників.

Також піднімалося питання підготовки навчальних закладів району до навчання, а саме дотримання пожежної безпеки приміщень, дотримання відповідних норм в харчоблоках.

“Виконання усіх підготовчих і додаткових заходів, а також, що важливо, сприятлива епідеміологічна ситуація, дасть можливість дітям піти вчасно в школи та навчатися. Основне завдання – забезпечити усім необхідним навчальні заклади”, – наголосив голова районної державної адміністрації Максим Мазурик.

Було обговорено організацію навчального процесу відповідно до тимчасових рекомендацій МОЗ, в тому числі забезпечення дезрозчинами та засобами захисту.

“Спільні зусилля і дисципліна – запорука вчасного, тривалого та продуктивного навчання дітей”, – сказав голова райдержадміністрації Максим Мазурик.

Текст та фото – офіційний сайт Хмільницької РДА

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *