Як святкуватимуть “карантинний” Великдень у Хмільнику?

Як святкуватимуть “карантинний” Великдень у Хмільнику?

 

– Сьогодні за ініціативи міського голови Сергія Редчика та за згодою  релігійних організацій в конференц-залі Хмільницької міської ради відбулося засідання ради Церков і релігійних організацій при міському голові, – повідомляє відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради. – Міський голова подякував священослужителям за соціальне служіння і пастирську опіку в умовах карантину, за розуміння і особисту відповідальність до запроваджених на державному і місцевому рівнях протиепідемічних заходів в умовах правового режиму надзвичайної ситуації.

Начальник відділу цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами міської ради Валерій Коломійчук довів до відома релігійних громад рішення міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що спрямовані на дотримання карантинних обмежень релігійними громадами.

Заступник начальника Хмільницького відділення поліції Калинівського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Олександр Рибак поінформував про порядок дотримання умов карантину під час проведення богослужінь та розповів про рекомендації з питань безпеки.

Зокрема, представник поліції запевнив про те, що правоохоронці дотримуватимуться норм конституційного права  на свободу віросповідання  під час карантину в Україні. Обов’язковою умовою для вірян є носіння захисних масок або респіраторів усіма присутніми, крім священнослужителів, а також дотримання дистанції та необхідності мінімізувати контакти.

  • Ми будемо толерантно і виважено роз’яснювати вірянам необхідність дотримання правил та звертаємося до представників духовенства теж пояснювати своїм парафіянам важливість і необхідність дотримання алгоритму загальноприйнятої поведінки в умовах карантину, – сказав О. Рибак.

Керівники релігійних громад з розумінням сприйняли такі настанови, і за обговоренням відзначили, що зроблять все можливе для дотримання порядку на території Хмільницької громади, що у мирі й здоров’ї, у єдності та взаємній любові зустріти світле Христове Воскресіння.

Крім того, очільники релігійних організацій висловили підтримку взаємодіяти з міською радою в питаннях соціального партнерства, погодившись сприяти адресній допомозі самотнім і малозабезпеченим громадянам.

А настоятель храму Святих апостолів Петра і Павла м. Хмільника Іван Пукас вже оприлюднив графік “карантинного” Великодня на своїй сторінці у “Фейсбук”:
– Храм запрошує на Пасхальне Богослужіння 00.00 год 19 квітня. Освячення пасок з 5.00 до 8.30 год. почергово.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *