Як працюють хмільницькі медики, комунальники та правоохоронці під час карантину!

Як працюють хмільницькі медики, комунальники та правоохоронці під час карантину!

Ми продовжуємо інформувати Вас, як працюють структури Хмільника та Хмільницького району під час карантинних заходів. Так пресслужба Хмільницької райдержадміністрації оприлюднила графік роботи районних медиків та корисні телефони закладів охорони здоров’я:
ГРАФІК прийому сімейних лікарів КНП «Хмільницький ЦПМСД» у вихідні дні:

Дата

Години прийому

П. І. Б. лікаря

21.03.2020 р.

8.15 – 12.00

Дубова Л.М.

Гаврилюк А.О.

22.03.2020 р.

8.15 – 12.00

Гаврилюк А.О.

28.03.2020 р.

8.15 – 12.00

Ставська М.А.

Артьомова І.С.

29.03.2020 р.

8.15 – 12.00

Ставська М.А.

КНП «Хмільницька райстоматполіклініка» працює з 8.00  до  20 00.     На час карантину прийом  пацієнтів тільки  з гострим болем.  Тел. реєстратури  2-31-71.
КНП “Хмільницька центральна районна лікарня” працює цілодобово тел. 2-33-40.
Також, у Вінницькій області діє цілодобова «гаряча лінія» для інформування населення щодо отримання медичної допомоги  в разі появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19. Телефон цілодобової гарячої лінії: 103.
Якщо Ви протягом останніх 14 днів повернулися з країни, в якій зафіксовані випадки захворювань на COVID-19, або ж спілкувалися з інфікованою людиною та маєте симптоми: лихоманка вище 38 С, кашель та утруднене дихання, Вам необхідно звернутися телефоном до сімейного лікаря.
У разі виникнення питань для отримання консультації та подальших дій просимо телефонувати на «Гарячу лінію» Вінницької обласної державної адміністрації за номером «103».

“Водоканал” працюватиме у “онлайн-режимі”:

– КП «Хмільникводоканал» Хмільницької міської ради звертає увагу абонентів на те, що у зв’язку з введенням карантинного обмеження  з 18 березня по 3 квітня 2020 року  обслуговування абонентів  проводиться дистанційно, – повідомляє офіційний сайт Хмільницької міської ради. – У разі вирішення актуальних питань просимо звертатися:
тел.: 2-31-43, 097-00-34-001 (абонентський відділ)
тел.: 2-3-44 (приймальня)
тел.: 2-20-44 (диспетчер).

Хмільницька поліція – чергують додаткові оперативні групи 

У Хмільницькому відділенні поліції на час посиленого варіанту несення служби чергують ще дві додаткові оперативні групи. Крім того, правоохоронці просять громадян бути уважними та обережними.
– Заходи безпеки під час карантину стосується кожного громадянина без виключень. Залишайтесь разом з дітьми по можливості вдома, не виходьте без потреби на вулицю, не відвідуйте місця скупчення людей, дотримуйтесь дистанції між людьми не менше двох метрів, обмежте пересування на власному автотранспорті особливо виїзди за межі міста, – йдеться у зверненні Хмільницького відділення.
У разі нагальної потреби відвідування громадських місць, просимо використовувати засоби індивідуального захисту – маски та рукавички, періодично застосовувати антибактеріальні засоби. Не сприймайте ці заходи легковажно не нехтуйте встановленими протиепідемічними правилами. Прості речі рятують життя та здоров’я особливо літніх людей.
В зоні підвищеної небезпеки перебувають особи у віці понад 60 років. Подбайте аби літні люди залишались вдома і були забезпечені усім необхідним. Збережіть життя та здоров’я своє та своїх близьких. Зупинити небезпечний вірус можемо лише власною свідомістю, дисципліною та відповідальним ставленням до карантинних обмежень. Не ігноруйте поради медиків. Якщо Ви погано себе почуваєте або Вам відомо про хворого який не може або не хоче про це повідомити – негайно телефонуйте на лінію 103 або за номером 102.»

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *