Як підготувати авто до холодів: поради водіям

Як підготувати авто до холодів: поради водіям

За правилами, водій повинен перевіряти стан свого авто щоразу, коли сідати за кермо, але насправді кожен водій розуміє, що це практично неможливо. Тому варто перевірити свій автомобіль хоча б перед настанням холодів, – повідомляє NEWS Хмільник.

Найперше варто перевірити заряд і стан акумулятора, стан двигуна, рівні технічних рідин.

Зимові шини
Перехід на зимові шини, як не дивно, краще здійснювати восени, оскільки поїздивши пару тижнів на зимовій гумі, жодної шкоди для неї не буде, а от величезних черг та космічних цін у день першого снігу водієві вдасться уникнути.

Світло фар в автомобілі
В осінній період максимально важливо не лише те, як фари світять на дорогу для водія, а й те, як інші водії бачать ваш автомобіль. Щоб бачити дорогу самому і подбати про свою помітність, заздалегідь перевірте і замініть лампочки, що перегоріли, у фарах. Також варто пам’ятати, що в Україні потрібно включати ДХВ з 1 жовтня по 1 травня за межами населених пунктів, а за їх відсутності використовувати ближнє світло фар.

Гальмівна система
При настанні холодів та початку осінніх дощів питання швидкості гальмування автомобіля стає критично важливим, тому якщо ви хотіли провести профілактику гальмівної системи або замінити колодки та диски, але буквально через пару місяців, то краще це зробити зараз.

Перевірте всю автомобільну периферію
Хорошу видимість дороги забезпечують не тільки справні фари, а й чисте лобове скло, тому варто заздалегідь подбати про робочі склоочисники та систему склоомивача, оскільки під час осінніх дощів кількість опадів та й бруду на дорозі зростає в рази.

За матеріалами motor media review.

Ілюстративне фото – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *