Як під час карантину у Хмільницькому районі допомагають самотнім, пенсіонерам, особам з інвалідністю

Як під час карантину у Хмільницькому районі допомагають самотнім, пенсіонерам, особам з інвалідністю

–  На обслуговуванні територіального центру соціального обслуговування Хмільницького району перебуває 537 одиноких, одиноко проживаючих, осіб з інвалідністю та малозабезпечених, непрацездатних жителів сіл району, яким 60 соціальних робітників надають і під час карантину надають різні соціальні послуги, – повідомляє пресслужба Хмільницької РДА.  – Наразі в телефонному режимі актуалізовано контакти отримувачів соціальних послуг по догляду вдома з метою щоденного моніторингу потреби в харчових продуктах, лікарських засобах, тощо.

Міністерством соціальної політики спільно з мережею продуктових магазинів АТБ з 3 квітня 2020 року проводиться видача продуктових наборів. Силами територіального центру при тісній співпраці з районною владою і активній участі сільських голів було успішно організовано доставку продуктових наборів до кожного отримувача соціальних послуг.

Згідно рішення районної комісії питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Хмільницької райдержадміністрації №23 від 05.04.2020р. у період карантину проводяться відповідні заходи по забезпеченню одиноких, непрацездатних громадян усім необхідним і їхньої безпеки.

В Уланівському стаціонарному відділенні для постійного проживання призупинено проведення особистих прийомів громадян,  заборонено відвідування осіб, які проживають в стаціонарному відділенні, в приміщенні постійно проводиться прибирання з дезінфікуючими засобами.  Заклад забезпечено продуктами харчування на найближчий час. Також у відділенні є в необхідній кількості дезінфікуючі засоби, кварцеві лампи, медичні маски, гумові рукавички.

Виконання усіх заходів до закінчення карантину перебуває на постійному контролі територіального центру соціального обслуговування.

Поділитись у соц мережі


1 коментар(ів) на статтю “Як під час карантину у Хмільницькому районі допомагають самотнім, пенсіонерам, особам з інвалідністю

  1. Олександр

    Показуха звичайна. Мені 70, сімнадцять років проживаю один, так склалося. В обслуговуванні центром соціального обслуговування мені було відмовлено по тій причині що офіційно я не розведений, хоча ми проживаємо окремо і ніяких контактів не підтримуємо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *