Як колишній архітектор і КО вмотивували хмільничан зайнятись спортом он-лайн

Як колишній архітектор і КО вмотивували хмільничан зайнятись спортом он-лайн

Карантинні обмеження і заборони внесли свої корективи в життя мільйонів людей. Бо навіть якщо ходите на роботу, то після неї Вас чекає сидіння в чотирьох стінах. Щасливчиками стали власники приватних будинків – там робота завжди є, а от «квартирники» жартують, що вийдуть з карантину з +5 кг до маси. З лінощами, зайвими кілограмами і фізичною бездіяльністю у Хмільнику бореться одна запальна дівчина. І їй це вдається!

Молода,талановита і сповнена ідей Тетяна Савчук  – була крутим архітектором, стала не менш крутою у спортивній індустрії. Засновниця фітнес-клубу ECOTOWN разом із командою тренерів проводять он-лайн тренування для усіх охочих. Як виникла ідея, про карантинні будні та успіхи своїх спортивних підопічних – говоримо прямо зараз.

  • У нас кожна людина може знайти і підібрати для себе вид спорту, в залежності від віку, фізичної підготовки, стану здоров’я, особистих цілей та вподобань. Наші сертифіковані тренери регулярно проходять навчання, вдосконалюють свій професіоналізм та є учасниками українських та міжнародних фітнес конвенцій. Великим ударом для наших відвідувачів стало закриття нашого центру через оголошений карантин, – розповідає співрозмовниця.

Після численних нарікань відвідувачів фітнес-клубу, які зараз перепробували усі методи тренувань вдома та остаточно розчарувавшись, закинули спроби самостійних занять, тренери ECOTOWN усі почали проводити заняття он-лайн.

  • Повідомили усіх через соціальні мереж і вже за кілька днів знайшлося майже 60 спортозалежних людей, які жити не можуть без наших занять – це і любителі фітнесу, йоги, зумби, пілатесу, стрейчингу. До речі, нас здивувала кількість початківців :багато нових людей почали свій шлях до вдосконалення саме з он-лайн занять. А коли, як не на карантині зайнятися собою та підготувати своє тіло до літа? – зауважує Таня.

 

Тетяна Савчук розповідає і про проведення 21-денних марафонів схуднення он-лайн. У таких дистанційних марафонах для кожного учасника розробляються і підбираються харчування і вправи, ведеться моніторинг і щоденна мотивація й підтримка. Цей марафон уже 15-й. Результати попередніх ДУЖЕЕЕЕЕЕЕ вражаючі, люди змінюються на очах. Але це окрема тема статті.

Скажу з власного досвіду про успіх таких тренувань – це зручно для «вічнозайнятих» людей і мамусь чи татусів (малюки граються поряд), які не мають часу самотужки вишукувати ефективні тренування. Також чудово підходять заняття для тих, хто лише починає свій спортивний шлях або ж знає, що він – «командний гравець» і йому сумно тренуватись самому.

Якщо Вам досі потрібен мотиваційний копняк, то ось він від Тетяни Савчук:

  • Щодня проводимо по 3-5 повноцінних годинних занять, тому задоволені залишаються всі. Кожного дня читаємо десятками позитивних відгуків і подяк. Місячний абонемент абсолютно на всі тренування коштує 300 гривень, бо, як показує практика, що тільки заплативши кошти, буде мотивація займатися спортом . А ти досі сидиш на дивані і знищуєш всі продуктові запаси з АТБ? Чекаєш, що гарне і підтягнуте тіло тобі пришлють по Новій Пошті? Думаєш, що в тебе буде міцний імунітет, бо їсиш сало з часником? Молишся перед шафою з одягом, щоб поміститися в свої літні луки? Повір, не допоможе. Просто встань і розпочни плідно працювати вже сьогодні. Зареєструйся на он-лайн тренування на сайті ecotown.vn.ua, повір в себе!
  • burst

  • Спілкувалась Наталя Міщук

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *