Як і куди хмільничани можуть повідомити про колаборантів

Як і куди хмільничани можуть повідомити про колаборантів

Усі працівники міської ради та жителі нашої територіальної громади можуть долучитися до пошуку зрадників на місцевому рівні. Всю інформацію про зрадників України збирає Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК), і передає до Служби безпеки, – повідомляє NEWS  Хмільника.

Для отримання секретної надважливої інформації НАЗК має додатковий захищений канал — пошту stopzrada@nazk.gov.ua.

За час роботи цього каналу до НАЗК надійшло близько 2955 повідомлень про посадовців, які можуть бути зрадниками України. З опрацьованих повідомлень НАЗК сформувало базу з 1457 осіб, інформацію про яких було передано до СБУ. У базі даних НАЗК уже є місцеві депутати, посадові особи місцевого самоврядування та державні службовці різних рівнів.

Як відправити листа до НАЗК:

  • Зазначте тему листа. Для прикладу: «Для внесення до Реєстру». Це дозволить максимально швидко та оперативно відреагувати на повідомлення.
  • Вкажіть фактичні відомості про особу, яку підозрюєте в колабораціонізмі. Прізвище, ім’я, по-батькові, посаду, причину, через яку ви подаєте дані про цю особу, та інші дані, які можуть свідчити про співпрацю посадовця з ворогом, або ведення ним колабораційної діяльності. У листі зазначте свої ім’я та прізвище, а також посаду та найменування організації, контактні дані. Це потрібно для того, щоби НАЗК могло до вас звернутися, якщо потребуватиме додаткової інформації про посадовця.

Повідомити про посадовців-колаборантів, або посадовців, які симпатизують ідеям «руського міра», підтримують політику кремля або намагаються пропагувати російські наративи ви можете також відповідальній особі по питанню виявлення фактів колабораційної діяльності Хмільницької міської ради Забарському Віктору Борисовичу.

  • телефон (04338) 2-21-48
  • E-mail zabarskiy67@gmail.com

Джерело: Хмільницька міська рада.

Ілюстративне фото – з відкритих інтернет-джерел.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *