Як Хмільник святкуватиме День Державного Прапора України та День Незалежності України

Як Хмільник святкуватиме День Державного Прапора України та День Незалежності України

Сьогодні у конференц-залі міської ради відбулося засідання оргкомітету, на якому обговорили план загальноміських урочистостей з нагоди 28-ї річниці незалежності України.

Головував на засіданні заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Андрій Сташко.

 

Цьогорічну програму загальноміських заходів розпочинатиме офіційна церемонія підняття Державного Прапора України, що вже традиційним чином відбудеться 23 серпня о 10.00 год. на площі перед пам’ятником Т.Г.Шевченка.

День незалежності міська громада розпочне 24 серпня із вранішньої молитви за України, до якої, маємо певність, приєднаються місцеві релігійні громади за місцем розташування культових будівель і споруд, пристосованих під молитовні.

О  10.00 год. від пам’ятника Б.Хмельницького планує вирушити хода єднання, учасників якої закликатимуть прийти у вишиванках та приєднатися до масового покладання квітів до меморіальних місць за маршрутом ходи.

Кінцевим пунктом вишиванкової процесії є вулиця Небесної Сотні. Там об 11 годині відбудеться урочисто-пам’ятне відкриття пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, до ідейного втілення якого доклали організаторських зусиль, натхненної праці та готовності до компромісу представники влади і громадського активу задля гідного вшанування подвигу учасників революції Гідності.

Очікуємо, що жителі Хмільницької громади пам’ятним чином вшанують Героїв своєї вкраїни і усіх нас ще більше згуртує  головне свято держави заради очікуваного миру, злагоди та взаємної поваги.

Про це повідомляє відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради, інформує офіційний сайт міськради

Фото – офіційний сайт міськради

      

         

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *