Як хмільницькі вчителі навчають школярів онлайн

Як хмільницькі вчителі навчають школярів онлайн

Управління освіти Хмільницької міської ради продовжує інформувати громаду про те, що дистанційне навчання у школах Хмільницької міської ОТГ продовжується. Чимало вчителів  працюють  із учнями віддалено за допомогою груп у Viber, через які надсилають завдання та здійснюють контроль за їхнім виконанням. Хтось іде шляхом  відеоконференцій через Skype, інші публікують список завдань на сайті школи. Найсучасніші педагоги обирають для дистанційного навчання інноваційні ресурси, на кшталт Google classroom, Zoom.

Хмільницьких вчителів поінформовано про можливість скористатися Освітнім серіалом «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів», що доступний на сайті Дія osvita.diia.gov.ua Цей веб-ресурс знайомить вчителів із сучасними сервісами віддаленої роботи, навчаючи, як їх можна використовувати у дидактичному процесі.

Ще одним інструментом педагогічної взаємодії в сучасних умовах є відео-уроки. Так, за ініціативи Президента України Володимира Зеленського, з 6 квітня в Україні стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн».

Наразі, педагоги країни записують  відеоуроки з різних предметів для 5-11 класів. Школярі нашої громади мають змогу дивитися уроки на Facebook та Youtube.

Текст та фото – управління освіти Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *