Як хмільницькі школярі навчаються у “Школі успіху”

Як хмільницькі школярі навчаються у “Школі успіху”
У період осінніх канікул учнівська молодь Хмільника не відпочиває, а навчається лідерству та креативу.  Два дні поспіль, 30 та 31 жовтня 2019 року у Хмільницькій міській раді проходитиме тренінг для ініціативної учнівської молоді в рамках некомерційного освітнього проєкту «Школа успіху».Міський голова Сергій Редчик, на запрошення організаторів заходу, мав нагоду розпочати молодіжний тренінг та привітати його учасників.

Більше про проєкт «Школа Успіху. Хмільник»

Школа успіху. Хмільник – це дводенний проєкт для активної молоді, що надає можливість не тільки корисно провести час, але й знайти друзів-однодумців та скористатися нагодою зробити вагомий крок на шляху до власного успіху, нових знайомств та отримання навичок роботи в команді.

Учасники проєкту – підлітки віком до 13 – 16 років, тобто учні шкіл та ліцеїв.

На проєкті учасники здобудуть знання на тему можливостей для молоді, ораторського мистецтва, менторства та бізнесу, послухають історії життєвого шляху успішних людей.

Проєкт має на меті вмотивувати підлітків на соціальну і громадську активність, передати знання та досвід, показати шляхи саморозвитку та самореалізації.

Команда проєкту: Попенко Дмитро, Бичок Юлія, Андрощук Владіслав, Кір’як Олександра, Цвілик Катерина, Ласькова Вероніка, Романюк Сергій, Сидоренко Михайло, Брилянт Олег, Мірошниченко Катерина.

Рік тому ми інформували про те, як Хмільницька молодь  реалізує освітній проект «Школа успіху» від Klitschko Foundation

Текст та фото – офіційний сайт Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *