Як хмільницькі підприємці та перевізники дотримуються вимог карантину

Як хмільницькі підприємці та перевізники дотримуються вимог карантину

Група у складі представників  поліції,  працівників виконавчих органів міської ради та фахівців Держпродспоживслужби продовжила перевірку дотримання протиепідемічних заходів суб’єктами господарювання, діяльність яких дозволена у період карантину.

Під час перевірки особливу увагу інспекція звертає на дотримання масочного режиму, визначених заходів дезінфекції, соціальної дистанції між людьми.

Робочою групою  відвідано міський ринок.  Суб’єкти підприємницької діяльності, окремі громадяни по різному реагували на зауваження щодо порушень вимог карантину, в той же час погоджувалися  з необхідністю  виконувати   зауваження та застереження робочої групи.

Із суб’єктами господарювання, персоналом закладів та відвідувачами проведено роз’яснювальну роботу про дотримання вимог карантину для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Під час рейду перевірено: 14 закладів торгівлі, було зафіксовано незначні порушення, більшість із яких  усунуто під час перевірки.

У разі встановлення фактів грубих порушень фахівцями вживались відповідні заходи реагування.

Складом мобільної групи проведено  перевірки щодо дотримання перевізниками карантинних обмежень і правил, запроваджених в Україні у зв’язку з розповсюдженням коронавірусної інфекції.

На предмет дотримання обмежувальних заходів перевірено Хмільницьку автостанцію щодо організації міжміського та міжобласного сполучення в умовах карантину.

Під час рейду значних порушень не було: перевізники  намагаються дотримувалися карантинних обмежень. Усні зауваження сприймались водіями з розумінням.

Виконавчий комітет міської ради вчергове наголошує на дотриманні правил карантину!!!

Текст та фото – відділ цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *