Як хмільничани відсвяткують “карантинний” День міста: орієнтовний план святкування

Як хмільничани відсвяткують “карантинний” День міста: орієнтовний план святкування

Щороку, згідно зі статутом Хмільника, свій день народження місто відзначає у третій декаді першого осіннього місяця, починаючи з 22 вересня.  Кожного року хмільничани гучно відзначали це свято: з концертами, масовими гуляннями, різними забавами та смаколиками. Але цього року все буде по-іншому. Хоч і без масових гулянь, але з економією для бюджету . Про те, як планується відзначити День міста – 2020, ми дізналися у Хмільницькій міській раді.

Цьогорічний «карантинний» День міста планується провести у міському парку. Масових гулянь не передбачається, і всі присутні на святі люди повинні будуть дотримуватися  маскового режиму та соціальної дистанції.  В цікавій формі для гостей свята планується провести екскурсійну подорож парком під назвою «Променад у парку».  Екскурсію проводитимуть діти.

Спочатку гостям свята покажуть ковані скульптури, які  були виготовлені в рамках реалізації проекту «Хмільник туристичний: робимо перші кроки» у співпраці з ГО «Право» за підтримки Канадського проекту ПРОМІС.  Тож усім присутнім на святі розкажуть все про ковану скульптуру «Бренд міста», «Атом радону», «Символ медицини», дошки оголошень із сонячними панелями та оригінальні ємкості для відходів «джентльмени порядку».

Прогулянку парком продовжать зі знайомства з фото-зоною «Карета», декоративною аркою вздовж набережної, арт-причалу, канатного містка тощо.

На святі планується також відкриття будиночка для птахів, що розташований на першому озері (де плавають лебеді). Діти та дорослі зможуть зайти туди та подивитися на пернатих мешканців будиночка.  І «поспілкуватися» з птахами хмільничани зможуть щодня із 12-ї до 16-ї години.

           

На святкуванні Дня міста також планують відзначити учасників онлайн-конкурсу «Рідному місту – творчість барвиста», вперше організований Хмільницькою міською радою та КПНЗ «Хмільницька школа мистецтв». Нагородження дітей відбудеться також у міському парку.

Учасників прогулянки парком запросять на відкриття інформаційно-туристичного центру, розташованого в колишньому приміщенні екскурсбюро, що по вулиці Сиротюка.  Інформаційно-туристичний центр (ІТЦ) відкриватиметься завдяки проекту «Нова сучасна модель розвитку туристично-курортного міста», за сприяння міської ради та підтримки міжнародного проекту ПРОМІС (Канада).

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *