Як хмільничани відсвяткували День міста у міському парку

Як хмільничани відсвяткували День міста у міському парку

Сьогодні наше місто – іменинник. І сьогодні день народження рідного міста хмільничани вперше відзначали не так, як завжди. Заходи до 658-ї річниці Хмільника відбулися у міському парку, і розпочалися вони з ранкового конкурсу малюнку. Учні навчальних закладів, сформувавшись у команди, малювали над берегом ріки Південний Буг свої привітальні «листівки» рідному місту та жителям.

       

Згодом для усіх присутніх відбулася пізнавальна прогулянка парком. Ковані скульптури, паркові арт-зони, канатний місток, який було виготовлено та встановлено коштом обласного та місцевого бюджетів у рамках реалізації 16 обласного конкурсу проектів територіальних громад   –  усе це привертало увагу присутніх під час екскурсійної подорожі парком. Хмільничани побачили, як ведуться роботи у «Кальмаровому царстві», ознайомились із новою парковою скульптурою, виготовленою з макету витинанки хмільничанки Анни Козаченко, її робота перемогла у Міжнародному конкурсі. Далі присутні оглянули скульптуру «Дельфін» та оглянули вольєр з птахами. Приємною несподіванкою для присутніх став будиночок, де мешкають голуби, фазани, канарейка, папужки і куди вільно можуть заходити всі бажаючі.

Далі усі попрямували до сцени, де для хмільничан відбувся невеличкий концерт і нагородження переможців міських конкурсів. Усіх присутніх попросили тримати дистанцію та дотримуватися карантинного режиму.

Танцювальний колектив студії спортивного танцю «Данс-Мрія» подарував глядачам запальний «бугі-вугі», а Сабріна  Парсяк  з Хмільницької школи мистецтв виконала пісню «Любіть Україну».

Після привітальних слів міського голови Сергія Редчика і помічника народного депутата України Андрія Барабана з Днем міста відбулося урочисте нагородження переможців першого міського конкурсу «Рідному місту – творчість барвиста».

В номінації «Поезія, мистецтво декламувати» за зайняте 4 місце диплом лауреата конкурсу отримали Софія Кобченко,  Каріна Білик, Дарія Газомська, Вікторія Сорокіна, Ірина Тернова, Максим Мариніч, Альона Ганіна, Аліна Чиж, Дмитро Килимнюк.

2  місце  в цій же номінації отримала Анастасія Мазур,  1 місце – у Вікторії Матяш.

В номінації «Фото» дипломом лауреата першого міського конкурсу за зайняте 4 місце було нагороджено Катерину Пастушенко. 4 місце отримав колектив у складі Софії Паламарчук та Юлії Паламарчук.

2 місце посіли Ірина Степанюк і Руслан Спічак.

1 місце посів колектив у складі Дмитра Килимнюка, Олени Герасімової, Катерини Пастушенко.

В номінації «Музичне мистецтво»  4 місце отримали Анна Вихристюк, Дарія Янкова, Вікторія Староха, Марина Лоїк і фортепіанний дует у складі Дарії Янкової та Поліни Качок.  3 місце – Ольга Шинкар,  Христина Кадубська, Сабріна Парсяк,  Валерія Бортова, Діана Червінська, Поліна Бичок

2 місце – Олександр Лоїк, Анна Рубін

1 місце посіла зразкова вокальна студія «Веселка» Хмільницької школи мистецтв і ансамбль бандуристок “Калина”. Перше місце отримали також Юлія Гордієва і Дмитро Покотилов.

В номінації “Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво”:

1 місце – Даниїл Самойлов, Софія Юртаєва, Анастасія Шевченко, Артем Побережний, Ольга Аврамчук.

2 місце – Єлизавета Доценко, Єва Походяща.

3 місце – Ольга Похила, Оксана Доброгівська.

4 місце – Вікторія Печник, Дарія Іванова, Вікторія Соколюк, Дарія Войціцька, Надія Замула, Олександра Паламарчук.

Нагородження отримали також колективні роботи. Робота під назвою “Вокзал. Хмільник радо зустрічає гостей” Центру дитячої та юнацької творчості отримала 4 місце. Колективна робота “Нічні краєвиди Хмільника” ЗОШ №4 зайняла 2 місце. 2 місце також отримали колективна робота Хмільницької школи мистецтв під назвою “Мрії над містом літають” і  1 місце зайняла колективна робота “Місто моєї мрії” Хмільницької школи мистецтв.

Нагороди за участь у конкурсі отримали колективна робота Хмільницької школи мистецтв під назвою “Історія нашого міста”, а також Олександр Шубін, Крістіна Кравчук, Віолетта Колеснікова, Діана Ганчевська, Ірина Уманець, Ірина Грисько, Сергій Костюк, Дар’я Романюк, Віталій Черненький, Яна Бондар, Дар’я Лозіцька, Олександра Осадчук, Марія Кравчук, Вікторія Землянівська, Іванна Шимко.

За конкурс “Рідне місто, ти для мене – диво!”, який відбувся зранку, нагороди отримали КПНЗ “Хмільницька школа мистецтв” та усі загальноосвітні школи міста Хмільника.

Без нагород не залишилися й члени журі конкурсу “Рідному місту – творчість барвиста”.

Подяками міського голови було відзначено Бондаря Юрія Васильовича і Вторука Юрія Івановича – людей, завдяки “золотим” рукам яких міський парк має і фазанник, і скульптури.

За  конкурс “Хмільник у майбутньому”,  організований Хмільницькою  міською  організацією  ветеранів  України, переможці теж були відзначені нагородами: 

Олександр Рудзевич – учень 11 класу – переможець в номінації “Найкращий мрійник”;

В молодшій віковій підгрупі:

3 місце – Максим Кобильський  (учень 5 класу ЗОШ №3);

2 місце – Катерина Марковська  (учениця 7 класу ЗОШ №4);

1 місце – Юлія Постоюк (учениця 8 класу ЗОШ №3).

В старшій віковій підгрупі:

3 місце – Ірина Тернова (учениця 9 класу ЗОШ №2);

2 місце – Максим Мариніч (учень 9 класу ЗОШ №2);

1 місце – Вікторія Сорокіна (учениця 9 класу ЗОШ №2).

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *