Як хмільничани відкриття ялинки святкували

Як хмільничани відкриття ялинки святкували

25 грудня у міському парку Хмільника хмільничани та гості зібралися, щоб “відкрити” головну ялинку міста, відвідати “Зимову казку” та привітати один одного з прийдешніми святами. Усе вдалося на славу, у дорослих та дітей залишилося багато яскравих вражень від свята, про що говорили не лише в парку, а й обговорювали у соцмережах.

На початку святкування усіх присутніх привітали міський голова Микола Юрчишин і народний депутат України Петро Юрчишин. Після щирих віншувань та побажань веселих свят у парку розпочалися різноманітні забави. Конкурси та ігри для дітей, багато веселощів супроводжувалися щирим дитячим сміхом.

Різноманіття яскравих фотозон, де залюбки фотографувались хмільничани. Точки продажів попкорну, солодкої вати, гарячої кави та чаю, та найбільше малеча “тягнула” своїх батьків до місць продажу іграшок, які сяяли різнобарвними кольорами.

Активні учасники розваг та ігор отримували солодкі подаруночки, більше того, солодощі роздавали усім дітям в парку. Без вафельок  та солодощів у подарункових пакунках парк не покинув, мабуть, жоден маленький відвідувач свята.

Коли добре стемніло, під гучні виклики “Один, два, три, ялинонько, гори!” засяяла головна ялинка нашого міста. В парку лунали гучні новорічні мелодії, зі святковим настроєм та розвагами хмільничани, не зважаючи на мороз, не розходилися ще довго.

А в соцмережі хмільничани відзначили, що ялинка дуже гарна і такого свята у Хмільнику ще не було.

  • За всі роки, скільки себе пам’ятаю – це найкраща ялинка.
  • Було дуже гарне свято, особливо для діток. Ще такого у нас не було.
  • Дуже приємно бачити такі відгуки. Отже Меру і команді можна подякувати і побажати всього найкращого. Зі Святами Вас!
  • Найкраща ялинка!!!

А як відбувалося святкування, дивіться на фото:

Автор тексту і фото – Алла Корнієнко.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *