Як хмільничани святкують передноворічні свята й піднімають один одному настрій

Як хмільничани святкують передноворічні свята й піднімають один одному настрій

Незабаром новорічні свята, і попри карантинні обмеження, певний смуток через негаразди, які є в країні та світі, все ж хмільничани намагаються різними методами піднімати собі та оточуючим святковий настрій.

Напередодні новорічно-різдвяних свят працівники служби у справах дітей Хмільницької районної державної адміністрації порадували дітей  подаруночками. Така ініціатива відбулася в рамках обласної акції до новорічних і різдвяних свят, яку було виконано за розпорядженням голови Вінницької облдержадміністрації. Тому  40 діток з Хмільницького району отримали солодкі подарунки, магніти з новорічною тематикою, календарики на 2021 рік. Це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування.

А от працівники Центру культури та та дозвілля Війтівецької сільської ради підготували у приміщенні своєї установи приємний сюрприз не лише для жителів свого села і навколишніх, а й усім тим, хто забажає зробити святкові фотознімки.

  • Ми зробили фотозону для усіх тих, хто буде мати бажання до нас приїхати,  раді абсолютно усім. Згодом на тлі фотозони будуть новорічні вітання учасників художньої творчості, які будемо ще розміщувати у фейсбуці. Коли не можна робити великі зібрання, доводиться виходити з положення таким чином, – розповіла директор Центру Світлана Паращенко.

Крім того, починаючи з минулого тижня, у всіх закладах освіти міста й району  панує святкова атмосфера.  До дошколяриків і до учнів приходили Святий Миколай,  Дід Мороз із Снігуронькою та дарували їм солодощі й подаруночки, а дітлахи натомість за це розповідали своїм гостям віршики, співали і танцювали. Святкові заходи відбуваються в умовах усіх карантинних обмежень. Як і з початку навчального року, до навчальних та дошкільних закладів заборонено заходити батькам, тому святкові новорічні заходи відбуваються без них. Для того, щоб і батьки теж  відчули святкову атмосферу, вчителі фотографують та відправляють батькам фотосвітлини та відео.

 

А нещодавно перша леді України Олена Зеленська запропонувала піднімати настрій листівками –  її новорічний проект «Дивовижна поштівка» покликаний популяризувати творчість українських художників та дати можливість українцям привітати одне одного зі святами персональною поштівкою. Для реалізації ідеї українські художники надали 12 своїх картин, присвячених новорічним та різдвяним традиціям українців.

Цей проект існує у двох форматах – онлайн та офлайн.

Щоб надіслати поштівку діджитал-каналами (через месенджери або соцмережі), потрібно зайти на сайт dyvo-poshtivka.com.ua, обрати варіант, вказати ім’я адресата, написати побажання та відправити.

Також можна надіслати звичну друковану поштівку через Укрпошту. З переліком 28 відділень, залучених до проекту, можна ознайомитися на сайті Укрпошти.

Цей проект реалізовано за підтримки телеканалу СТБ, Укрпошти та Green Penguin.  (https://dyvo-poshtivka.com.ua/).

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *