Як хмільничани можуть перевірити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу під час карантину?

Як хмільничани можуть перевірити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу під час карантину?

Бажаєте придбати авто, але сумніваєтеся щодо дійсності свідоцтва про реєстрацію на транспортний засіб та не маєте можливості звернутися до територіального сервісного центру через карантин?
– Не засмучуйтесяі! Адже на сайті Головного сервісного центру працює простий у використанні онлайн сервіс перевірки свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, – розповідає керівник територіального сервісного центру у м. Хмільник Віктор Бабій. – Він надає змогу у два кліки самостійно впевнитись, чи дійсно видавалося свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, що вас зацікавило. Для цьогодостатньо ввести його серію (три літери) та шестизначний номер у відповідні поля. У випадку, якщо ця інформація міститься в Єдиному державному реєстрі транспортних засобів, на екрані з’явиться вся інформація, зазначена на бланку свідоцтва, крім особистих даних власника авто.

Цей сервіс може бути корисним не лишег ромадянам, а й підприємцям (логістичним компаніям, агрегаторам таксі, користувачам каршерінга тощо). Тому просимо Вас перевіряти свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу https://cutt.ly/xt0CRp6

Залишайтеся вдома та будьте здорові!

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *