Як хмільничанам розпізнати дрон-камікадзе і де можна безпечно сховатись

Як хмільничанам розпізнати дрон-камікадзе і де можна безпечно сховатись

Як можна розпізнати дрон-камікадзе та де краще сховатися, щоб не постраждати? Українцям дали цінні поради, оскільки ворог постійно атакує нашу Батьківщину дронами-камікадзе, і, ймовірно, буде продовжувати це робити і далі, – повідомляє NEWS Хмільника.   

  • Українців зазвичай оперативно попереджають про запуск і наближення дронів, тому варто прислухатися до повідомлень і одразу шукати безпечне місце.
  • Якщо ви опинилися на вулиці, то почуєте дрон іранського виробництва у небі одразу – його називають “мопедом” через гучний звук. Бажано одразу шукати укриття.
  • Якщо часу замало, тоді можна використати найближчий підвал будинку, цокольні поверхи будинків. Також допоможуть підземний паркінг, метро та підземні переходи. На жаль, такого у Хмільнику немає. А всередині будинку потрібно дотримуватись правил “двох стін”.

ЩО НЕ ВАРТО РОБИТИ

  • Краще не сидіти під час прольоту дрону-камікадзе в авто.
  • Не рекомендується бути також близько біля дороги.
  • Не варто перебувати під час тривоги близько стратегічно важливих об’єктів, військових частин і адміністративних будівель.
  • Не можна намагатися сховатися у під’їздах, під арками, на сходовому майданчику, у підвалах панельних будинків, на автозаправних станціях тощо.

Якщо стався “приліт”, не можна близько підходити до місця удару, не чіпайте уламки та тримайтеся якомога далі від вибуху, телефонуйте на “102” і повідомте подробиці правоохоронцям.

Важливо!

В жодному разі не повідомляйте, куди ворог потрапив ракетою в режимі реального часу. За такі дії запроваджено кримінальну відповідальність!

Ілюстративне фото – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *