Як діють таблетки від алкоголізму?

Як діють таблетки від алкоголізму?

Алкоголізм – захворювання, що ускладнюється з плином часу. Це обумовлено фізичною та психологічною залежністю від алкоголю. Алкоголік, як правило, цих ускладнень не бачить і вважає що тримає ситуацію під контролем.

Як лікувати алкоголізм?

Сьогодні багато хто чув, що лікуватися від алкоголізму можна на дому, використовуючи таблетки. Давайте дослідимо це питання детальніше.

Дія класичних таблеток від алкоголю схожа на так звану «підшивку» – після таблетки прийняття алкоголю призводить до посиленого похмілля. Навіть мала доза алкоголю дасть багато неприємних відчуттів. Похмілля настільки сильне, що людина просто починає боятися пити.

Даний метод може здатися непоганим виходом: підмішуй таблетки і людина не буде пити. Але все не так просто. Ці таблетки – не вітаміни, і можуть завдати потужну шкоду здоров’ю людини. Пам’ятайте: Самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров’я.

Найкращий спосіб лікування алкоголізму – звернутися до фахівця. Ваше завдання – звернутися по допомогу, все інше зроблять за вас люди, які на цьому розуміються.

Сьогодні з Хмільника та району все частіше їдуть до Вінниці, де успішно вирішують проблему алкогольної залежності. Це цілком анонімно та займає не більше кількох годин.

Андрій Олександрович Овсянюк присвятив своє життя боротьбі з алкоголізмом і приймає людей лише індивідуально та за попереднім записом.
Адреса: м. Вінниця, Пирогова 47а.
Тел. 096 022 02 99 та 073 022 02 99.
Додаткова інформація – на сайті.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *