“Я на велосипеді – ні обмежень, ні кордонів”: в Качанівці відбувся велопробіг до Дня Європи

“Я на велосипеді – ні обмежень, ні кордонів”: в Качанівці відбувся велопробіг до Дня Європи

Щороку в третю суботу травня Україна відзначає День Європи.  Для українців  – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура. Цього року День Європи українці закінчили святкувати 15 травня, у Вінниці – 16.

До відзначення Дня Європи долучилися і активні жителі села Качанівка. З цієї нагоди вчора в селі Качанівка відбувся велопробіг. У фестивалі велосипедних заходів «Я на велосипеді – ні обмежень, ні кордонів» взяли участь учні 8-11 класів КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. с. Качанівка Війтівецької с/р», які подолали велошлях довжиною в 8, 70 кілометрів.

В веломарафоні взяв участь також і ветеран велоспорту Вінниччини, Майстер спорту СРСР  Олександр Романко. Загалом – 19 учасників. Такий чудовий захід організував для жителів Качанівки вчитель фізичного виховання Михайло Поперечний.

Таким чином своєю участю в веломарафоні жителі села Качанівка засвідчили прагнення України жити в мирі та злагоді, будуючи своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

За весь період велопробігу всіх учасників супроводжував автомобіль поліції (заступник начальника СРПП Хмільницького РВП Кузьмінський Сергій Сергійович).

Організатори та учасники велопробігу сподіваються на продовження такої гарної ініціативи, адже було б дуже добре, якби й інші громадяни підтримали ідею велофестивалю та долучалися кожного року.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *