Вже сьогодні хмільничани дізнаються, коли запровадять повний локдаун

Вже сьогодні хмільничани дізнаються, коли запровадять повний локдаун
  • Сьогодні представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров’я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли. Про результати буде повідомлено якнайшвидше, щоб поінформувати людей заздалегідь і підготуватися з точки зору економіки та надання послуг населенню, – йдеться в пресслужбі Президента України.

Президент України під час традиційної селекторної наради  зазначив, що Уряду треба визначитися з реалістичними прогнозами, щоб зрозуміти, чи витримає навантаження наша медична система та наша економіка. Треба, щоб і бізнеси, і люди були готовими, якщо уряд вважатиме, що жорсткого карантину не оминути

Також було повідомлено, що вже з понеділка розблоковані кошти на придбання тестів на антиген і відсьогодні почнеться їхня закупівля. За відсутності сімейного лікаря чи неможливості зустрічі з ним українці можуть телефонувати на створену гарячу лінію МОЗ, де вони отримають консультацію; за необхідності, до них виїде мобільна бригада, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Тим часом у своєму Telegram-каналі  народний депутат Олександр Дубінський повідомив про те, що Кабінет міністрів має намір запровадити в Україні повний локдаун з 24 грудня по 15 січня. Про це повідомили на сайті УНІАН.

В повідомленні йдеться також і про те, що Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в разі введення в Україні повного локдауну громадськість буде поінформована про нього заздалегідь – за 7-10 днів.

Фото – з відкритих інтернет-джерел.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *