Вже і в Хмільнику: кількість хворих на гепатит А збільшується

Вже і в Хмільнику: кількість хворих на гепатит А збільшується

Ще в 5 громадах Вінничини виявили вірусний гепатит А. Про це повідомили  у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА.

Захворювання на гепатит виявили у Могилів-Подільському районі, у Хмільнику, Калинівці, Гайсині та Козятині. Пацієнти перебувають в інфекційних відділеннях медичних закладів громад.

  • На сьогодні найбільше пацієнтів ми маємо у Клінічному центрі інфекційних хвороб – 89 з підтвердженим діагнозом та 12 з підозрою на гепатит А. У міській клінічній лікарні 31 пацієнт з підтвердженим діагнозом та один з підозрою. У дитячій обласній інфекційні лікарні маємо 23 дитини у яких підтвердили діагноз та троє з підозрою. Усі пацієнти середньої ступені важкості. Важких немає,  – зазначає заступниця директорки профільного департаменту Тетяна Бондаренко.

Цими вихідними у Вінниці працювала команда МОЗ на чолі із головним державним санітарним лікарем Ігорем Кузіним. Відпрацьовували усі можливі причини спалаху вірусного гепатиту А на Вінниччині. На підставі проведених епідрозслідувань визначили щонайменше 4 можливих фактори, які вказують на джерело інфекції.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *