Виставку про скалічені російською інтервенцією на Донбасі людські долі покажуть у Хмільнику

Виставку про скалічені російською інтервенцією на Донбасі людські долі покажуть у Хмільнику

З 18 серпня по 15 вересня хмільничани та гості  міста-курорту зможуть відвідати виставку «На зламі», яка розповідає про зміни в житті цивільного населення внаслідок війни на Донбасі.

До Хмільницької громади виставка завітає на запрошення громадської організації «ПРАВО». Експозиція виставки буде представлена в районному Будинку культури.

«На Зламі» – виставка, яку вже відвідали понад 3000 глядачів з усієї країни. Покази відбулися у 8 містах України: з Києва проект вирушив на Схід України до Луганської та Донецької областей, а вже цього року виставку змогли побачити у Дніпрі, Кропивницькому, Житомирі та Черкасах. Зараз виставка демонструється в Вінниці.

Інтерактивна виставка поєднує особисті історії свідків та постраждалих з інфографікою та статистичними доказами, які показують наскільки глибокі зміни відбулися у структурі суспільства після початку конфлікту на Сході України.

Виставка демонструє особисті переживання постраждалих про невизначеність, життя у правовому вакуумі, руйнування сімейних зв’язків внаслідок поляризації суспільства.

«На Зламі» акцентує увагу глядачів на глибших проблемах, які торкнулися українців: атомізації суспільства, складній адаптації ВПО, демографічних змінах в Донецькій та Луганській областях, відсутності спільного бачення реінтеграції втрачених територій.

Текст – офіційний сайт міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *