Висловити любов до малої батьківщини діти Хмільника зможуть в дистанційному конкурсі “Рідному місту – творчість барвиста”

Висловити любов до малої батьківщини діти Хмільника зможуть в дистанційному конкурсі “Рідному місту – творчість барвиста”

Скоро Хмільник святкуватиме свій день народження. Тому до цієї  дати в рамках реалізації ініціативи ООН (ЮНІСЕФ) «Громада дружня до дітей та молоді» міською радою спільно з КПНЗ “Хмільницька школа мистецтв” було організовано перший відкритий міський конкурс “Рідному місту – творчість барвиста”.  І присвячений він до щорічного загальноміського свята «Дня відзначення першої згадки про місто Хмільник».

В зв’язку із карантинними обмеженнями конкурс буде проведено дистанційно.  Участь в конкурсі можуть брати жителі Хмільницької ОТГ.

Умови конкурсу: 

Учасники готують роботу, яка повинна бути презентабельною, за змістом і жанром відповідати тематиці конкурсу: «Хмільник –радонова  перлина», «Окраса Поділля – моє місто», «Хмільник – місто майбутнього» тощо, розкриваючи у змісті роботи питання життєдіяльності рідного міста.

Номінації:

1) Музичне мистецтво;

2) Образотворче та декоративно – прикладне мистецтво;

3) Авторська пісня;

4) Мистецтво кіно;

5) Фото та поезія.

Вікові категорії:

– Молодша – діти від 5 до 9 років;

– Середня – діти від 10 до 14 років;

– Старша – діти від 15 до 18 років.

На розгляд журі надається  відеопрезентація тривалістю до 5 хв., а художні роботи представляються в оригіналі. Записи відео мають бути не більше, ніж річної давності.

Творчі роботи можуть бути як індивідуальні, так і колективні.

Роботи мають надсилатися з коротким повідомленням про автора (виконавця): прізвище, ім’я, вік, установа (заклад), домашня адреса та телефон.

Заявки та конкурсні роботи подаються  до 20 вересня 2020 року в міську раду до сектору культури за адресою: м. Хмільник Столярчука 10, кабінет № 209, телефон – 0686523835 Вікторія Павлівна, або на електронну адресу: ridnomumistutvorchist@ukr.net (на електронну пошту роботи відсилаються в від сканованому вигляді з підписом та печаткою). Роботи, надіслані пізніше вказаної дати, не розглядаються.

Журі визначає переможців за 10-бальною системою до 22 вересня 2020 року.

Переможці конкурсу отримають відзнаки та подарунки. 

Грошові винагороди надаються за рішенням журі.

Творчі роботи, надіслані на конкурс, будуть представлені під час святкування Дня міста у формі змонтованих експозицій, виставок та показу відео в міському парку (за можливості карантинних умов).

Склад журі І-го Відкритого міського конкурсу «Рідному місту – творчість барвиста»:

  1. Пацанівська Наталія Миколаївна – в.о. директора КЗ «Історичний музей м. Хмільника».
  2. Бараболя Юлія Віталіївна – методист центру дитячої та юнацької творчості м. Хмільника.
  3. Автодійчук Валентина Василівна – старший викладач КПНЗ Хмільницька школа мистецтв.
  4. Загородній Микола Андрійович – керівник народної аматорської студії «Гіпаніс» (2006-2017р), член спілки журналістів України, людина  року в сфері мистецтва 2017р.
  5. Котецька Богуслава В’ячеславівна – заступник голови молодіжної ради при міському голові.
  6. Стукан Вікторія Павлівна – завідувач сектору з питань культури Хмільницької міської ради.
  7. Громова Інна Михайлівна – викладач методист, завідувач відділу образотворчого мистецтва КПНЗ Хмільницька школа мистецтв.

Положення про конкурс та заявки можна завантажити за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1zHsalfSPY_3KrXvWGWQsEiS0gsqgUjPq/view?usp=sharing

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *