Вишеньчани виступили з концертом перед пораненими воїнами й медперсоналом госпіталю

Вишеньчани виступили з концертом перед пораненими воїнами й медперсоналом госпіталю

Сьогодні в Україні відзначають День батька і День медичного працівника. Юні вишеньчани з нагоди цих двох дат виступили зі святковим концертом перед  медичним персоналом і українськими воїнами госпіталю.

Вихованці творчого колективу “Оберіг української душі” (учні КЗ «ЗЗСО І-ІІІст. с. Вишеньки» Уланівської громади) свій виступ розпочали під відкритим небом, але дощ, який розпочався так невчасно, змусив продовжити виступ у великій просторій залі.

 

Діти і танцями, і піснями розважали присутніх на концерті. Пісні про Україну, рідний край і свою землю, з патріотичним піднесенням давали зрозуміти, наскільки важлива українцям перемога, яку неодмінно мусимо здобути. Заради цих дітей, які невтомно і щиро показують свою любов до Батьківщини.

Виступ юних талантів із Вишеньки сподобався усім присутнім. А українські захисники зізналися, що дивлячись на дітей, згадували своїх рідних, які з нетерпінням чекають їх додому.

Однак концертом зустріч дітей і військових не закінчилась. Керівництво охоче погодилось зробити в холі госпіталю виставку змінних експозицій – дитячі малюнки або саморуч виготовлені вироби. Тож і надалі діти з мальовничої Вишеньки підтримуватимуть наших воїнів у культурній сфері, налаштовуючи їх на позитив.

  Фото – Оксана Ющенко.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *