Виробники дронів зможуть отримувати грант від держави у розмірі 80% вартості проєкту

Виробники дронів зможуть отримувати грант від держави у розмірі 80% вартості проєкту

Підприємства, що виробляють дрони, зможуть отримувати грант від держави у розмірі 80% вартості поданого проєкту. Пільговий режим надання грантів таким виробникам буде діяти на всій контрольованій території України. Відповідне рішення Уряд підтримав на засіданні 3 травня 2024 року.

Про це поінформували в Міністерстві економіки України

  • Грантові програми, які реалізує Уряд, зокрема  грантова програма для переробних підприємств — надзвичайно важлива складова економічної політики «Зроблено в Україні». Умови, створені рішенням Уряду для виробників дронів, сприятимуть розвитку цього високотехнологічного напрямку у всіх регіонах країни. Це нові робочі місця, податки до бюджетів усіх рівнів. Зрештою, збільшення попиту на кваліфіковані інженерно-технічні, ІТ-кадри стимулюватиме молодь навчатися відповідних професій. І це дуже важливо для майбутнього економіки країни,зазначила заступник  Міністра економіки Надія Бігун.

Відповідно до рішення, грантові кошти  виробники дронів зможуть спрямувати на придбання, доставку, монтаж обладнання. А власні кошти в рамках вартості проєкту — зокрема, й на поповнення оборотного капіталу. За умовами грантової програми на переробку, отримувач має створити певну кількість робочих місць, залежно від суми гранту.

До нинішнього рішення Уряду пільговими умовами отримання грантів, відповідно до яких держава фінансувала до 80% вартості проєкту, а виробник з власних коштів фінансував решту, могли скористатися лише підприємства на деокупованих територіях.

Ілюстративне фото – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *