В’їзд хмільничан у ЄС можливий за біометричним паспортом

В’їзд хмільничан у ЄС можливий за біометричним паспортом

В’їзд громадян України в країни Європейського Союзу можливий за біометричним паспортом, оскільки ці країни керуються Шенгенським кодексом про кордони, – повідомляє NEWS Хмільника.

 Про це нагадала Державна прикордонна служба на своєму  сайті.

  • У інших випадках потрібно отримати візу, але це не стосується громадян, які потребують додаткового захисту, – наголосив начальник відділу організації прикордонного контролю Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України Ігор Матвійчук.

За інформацією Держприкордонслужби, вчора – 4 серпня, кордон України в межах західних областей – з ЄС та Молдовою, перетнули 80 тисяч осіб та понад 18 тисяч авто. З них в’їхало 39 тисяч громадян, а виїхала 41 тисяча громадян. Оформлено 62 вантажівки з гуманітарною допомогою.

Довідково:

Біометричний паспорт – це документ, що дає право на виїзд за межі країни і в’їзд до іноземних держав. Біометричний паспорт відрізняється від звичайного тим, що в нього вбудований спеціальний мікропроцесорний чип, який містить інформацію про його власника: двомірну фотографію його власника, а також його дані: прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, номер паспорта, дату його видачі і закінчення терміну дії. Відрізнити біометричний паспорт від звичайного можна подивившись на обкладинку паспорта де має бути логотип біометричного паспорту. Із біометричним паспортом можна в’їхати до значно більшої кількості країн без віз.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *