Вихованки Хмільницької школи мистецтв показали чудові результати у Всеукраїнському та Міжнародному фестивалях-конкурсах, а Вікторія Онищук стала володаркою Гран-Прі

Вихованки Хмільницької школи мистецтв показали чудові результати у Всеукраїнському та Міжнародному фестивалях-конкурсах, а Вікторія Онищук стала володаркою Гран-Прі

Карантин – не причина сісти вдома без діла. Про що неодноразово доказували вихованці Хмільницької школи мистецтв, які постійно беруть участь в онлайн-конкурсах і досягають вершин завдяки своїм талантам. От і нещодавно юні хмільничанки гідно представили Хмільниччину у музичних конкурсах.

13 лютого 2021 року талановита хмільничанка приємно вразила всіх своїм досягненням, здобувши найвищу нагороду в  Міжнародному фестивалі-конкурсі «Art Zirka Fest» (м. Харків), який відбувся в режимі онлайн. Так, найвищу нагороду конкурсу Гран-Прі у номінації “Естрадний вокал” у своїй віковій категорії  – 13-15 років здобула учениця сольного співу викладача Доліної Оксани Григорівни – Вікторія Онищук.

Крім того, зовсім нещодавно у місті Києві відбувся Всеукраїнський фестиваль- конкурс мистецтв” Сяйво первоцвітів”.  В результаті заключного етапу конкурсу учні КПНЗ Хмільницької школи мистецтв Ольга  Шинкар  та  Майя Сікорська отримали ІІ та ІІІ премії.

                           

У IX Міжнародному дистанційному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв”Golden fest”  взяли участь  Соломія Лясковська, Дарія Янкова  та  Анна  Сікорська. Дівчата отримали ІІ та ІІІ премії. Учні гарно підготувалися до конкурсів завдяки викладачу Слободянюк Таісії Петрівні,  а також завдяки своїм старанням і наполегливості отримали чудовий конкурсний результат.

         

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *