Вибори в Уланівській громаді: лідирує Олександр Крученюк

Вибори в Уланівській громаді: лідирує Олександр Крученюк

Хвилювання навколо виборів  в Уланівській  громаді не стихало ще від жовтня. В той час, як майже усі громади вже зробили свій вибір, були проведені перші сесії за участі новообраних керівників та депутатів – люди Уланівської громади все ще чекали дати проведення повторних виборів.

Нагадаємо, на виборах 25 жовтня переміг Сергій Голубенко, який багато років очолював керівну посаду.  Другим за списком йшов Олександр Крученюк – різниця у 44 голоси.  Але адміністративний суд зобов’язав ТВК провести повторні вибори голови. До суду звернувся один з кандидатів на голову ОТГ Олександр Крученюк. Вибори визнали недійсними через нестачу виборчих бюлетенів. Бюлетенів не вистачило 60 особам, а саме на виборчій дільниці у Морозівці Хмільницького району, про що у поліцію звернулася місцева жителька.

24 січня в Уланівській громаді відбулися вибори голови та депутатів сільської ради. Перемогу в виборах, за попередніми підрахунками,  отримав Олександр Крученюк. Він на 300 голосів випередив свого конкурента, про що на своїй сторінці написав один із кандидатів Олександр Гоцуляк:

“Результати наступні, Крученюк – 2900, Гоцуляк – 2600, Голубенко – 1490, Загребельний – 217”.

Речниця обласної поліції Анна Олійник повідомила, що порушень під час голосування не виявили.

Олександр Крученюк народився 30 травня 1978 року в м. Хмільнику Вінницької області. Працював заступником голови Вінницької облдержадміністрації.  Одружений, має трьох дітей.

Сьогодні колишній сільський голова Сергій Голубенко написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook:Доброго дня, шановні земляки! 24 січня відбулися вибори депутатів та сільського голови Уланівської громади. Результати виборів Ви вже знаєте. Перш за все хочу подякувати всім , хто не залишився байдужим до долі рідного краю. Прийшов і віддав свій голос не за примусом, не за гроші, не за подарунки, а тому що, як і я сам, відчував і відчуває величезну відповідальність перед нашими дітьми та онуками за їх майбутнє, майбутнє всієї України. Окремо хочу висловити вдячність жителям сіл, що входять до Уланівської сільської ради за довіру та розуміння. На превеликий жаль, нам не вдалося відстояти свій вибір, це не тому, що ми були неправі. Це тільки тому, що ми з командою поставили на перше місце добробут громади, фінансове благополуччя учителів, працівників соціальної сфери і всіх інших, а вже потім агітація та вибори…Ми працювали завжди на благо нашої громади. Звичайно, такі результати виборів нас не задовільняють , але хочу повідомити всім : оскаржувати результати виборів в суді я не буду. Ще раз дякую всім однодумцям за довіру і підтримку. Ваш Сергій Голубенко.

До вашої уваги відеосюжет із Уланівської виборчої дільниці, який було знято телеканалом “Суспільне”

 

 

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *