Вибори-2020: коли хмільничани дізнаються результати підрахунку голосів?

Вибори-2020: коли хмільничани дізнаються результати підрахунку голосів?

В Центральній Виборчій Комісії попередили про те, що тривалість підрахунку голосів наступного дня після виборів буде досить тривалим. В вересні комісія провела симуляцію підрахунку голосів, що зайняло досить багато часу, і виникли певні труднощі під час підрахунку голосів.

Занесення відомостей до протоколу — повних назв 15 місцевих організацій політичних партій та ПІБ кандидатів у депутати (5 місцевих організацій політичних партій по 7 кандидатів, 5 – по 9 кандидатів та 5 – по 12 кандидатів) до одного примірника протоколу “від руки” зайняло 1 год 40 хв. І це за умови, що під час занесення “секретарю комісії” вже допомагав інший “член комісії” та надиктовував ПІБ кандидатів.

Щоб зменшити час оформлення протоколу, ЦВК ухвалила протокол: повні назви місцевих організацій політичних партій та ПІБ кандидатів будуть надруковані.

Під час підрахунку голосів у так званих “членів виборчих дільниць” виникали питання: наприклад, чи вважати дійсним документ, якщо зроблено одну позначку біля повної назви місцевої організації політичної партії і позначки у декількох квадратах із нанесеним трафаретом.

“Підрахунок голосів виборців 25 жовтня стане серйозним випробуванням для всіх виборчих комісій. Він буде тривалим. Ми просимо членів комісій дотримуватися чіткого алгоритму дій, щоб підрахунок голосів провели правильно та без ускладнень”, – зазначили в ЦВК.

Фото – з сайту Gazeta.ua

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *