Всіх бажаючих запрошують взяти участь у фестивалі військово-патріотичної пісні “Мелодії незламних сердець”

Всіх бажаючих запрошують взяти участь у фестивалі військово-патріотичної пісні “Мелодії незламних сердець”

Міжнародний благодійний фонд «Незламна українська нація» та Міжнародний родинний фестиваль «Мелодія двох сердець» започаткували Національний благодійний творчо-мистецький фестиваль військово-патріотичної  пісні «Мелодії незламних сердець» та розпочали відбір лауреатів регіонами України. 

  • У всі часи пісня була потужною зброєю у боротьбі з ворогом. Сьогодні під час війни патріотичні пісні набули особливої популярності не тільки в Україні, а й усьому світі. Саме на фронті зароджуються нові твори,  в яких  розкривається душа,  прагнення перемоги, здійснення мрії, моральна та духовна краса наших захисників, – йдеться у повідомленні.

Мета проведення заходу — об’єднання української нації, підтримка бойового та морального духу, популяризація пісень народжених війною, в яких не просто тексти, а життя реальних історій з окопів, розповіді про бої, поразки, перемоги, вірних друзів, клятих ворогів. Організатори шукають талановитих виконавців, для кого  пісня зміцнює патріотичний дух та надихає на Перемогу звершення.

Організаційну раду Фестивалю очолює Народна артистка України Світлана Білоножко.

Від авторів чекають на авторські, народні, ліричні та патріотичні пісні. Це можуть бути соло, дуети, тріо, квартети тощо, а також хорове мистецтво, художнє слово…

Аудіо, відеофайли та посилання на виступи надсилати на email: ukrainiannation2022@gmail.com

Детальніше про умови участі можна прочитати за посиланням .

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *