Вразливі категорії населення з Вінниччини можуть взяти участь у проєкті від Червоного Хреста України

Вразливі категорії населення з Вінниччини можуть взяти участь у проєкті від Червоного Хреста України

У 5 областях України триває набір учасників до участі в пілотному проєкті “Перезавантаження: розширення можливостей для працевлаштування” від Українського Червоного Хреста. Учасниками можуть стати тільки люди, які відносяться до вразливих категорій населення, та мешкають в Черкаській, Миколаївській, Кіровоградській, Тернопільській та Вінницькій областях.

На Вінниччині проєкт реалізується за підтримки Іспанського Червоного Хреста.

Підтримка в рамках проєкту передбачається для людей працездатного віку без доходу, або з низьким рівнем доходу, що прагнуть змінити своє життя та отримати нову професію, ВПО із реєстрацією у Вінницькій області та місцеві жителі  Вінницької області, які належать до однієї з цих категорій:

  • малозабезпечені родини;
  • люди з інвалідністю;
  • батьки-одинаки;
  • багатодітні сім’ї;
  • люди похилого віку;
  • демобілізовані військовослужбовці.

У товаристві наголошують, що людина, яка бажає долучитись до проєкту, може або пройти безкоштовне навчання або подати заявку на отримання мікрогранту для відкриття бізнесу. Одночасно долучитись до обох напрямків учасник не може.

Під безкоштовним навчанням мається на увазі це отримання нової професії або підвищення кваліфікації для кращого працевлаштування. Вимушено переміщені особи чи інші вразливі категорії населення можуть отримати навички та знання, щоб швидше знайти роботу за місцем проживання. Людина проходить підготовку та отримує емоційну підтримку, щоб стати більш затребуваним кандидатом і знайти роботу відповідно до бажаної професії, оплати та умов праці.

Також можна подати бізнес-план на отримання мікрогранту для відновлення втраченого чи відкриття нового бізнесу. Виплати зможуть отримати до 60 людей у кожному з 5 регіонів, які втратили бізнес або мають готовий план для відкриття власної справи. Це ВПО, ветерани та їхні сім’ї, люди з інвалідністю тощо.

Додатково, мешканці з усієї України мають можливість звернутись за консультацією щодо навчання та у 5 областях – щодо грантової підтримки на гарячу лінію Українського Червоного Хреста: 0 800 332 656.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *