Вперше у школах Хмільника та Хмільницького району – останній дзвоник у режимі “онлайн”!

Вперше у школах Хмільника та Хмільницького району – останній дзвоник у режимі “онлайн”!

Вперше за часів Незалежності України у наших школах останній дзвоник пройшов без урочистостей та святкових лінійок через карантин. Звісно, не стали винятком й місто Хмільник та Хмільницький район, де сьогодні вчителі онлайн урочисто привітали дітей та їхніх батьків із закінченням навчального року, а випусників шкіл благословили у доросле життя! 

– Дорогі наші випускники, любі 11-А та 11-Б! Зовсім не хочеться вірити в те, що сьогоднішній день-це Свято останнього дзвоника, те свято, яке є таким важливим у Вашому житті!!! Не віриться, адже коронавірусний карантин вніс свої корективи, свої правила, і ця п‘ятниця нічим не відрізняється від попередньої… Однак плин часу невпинний, календар невблаганний((( – написала у “Фейсбук” заступник директора з навчально-виховної роботи 4-ї загальноосвітньої школи міста Хмільника Галина Терентьєва. – 29 травня 2020 року, останній день навчального року, останній день 11-ти шкільних років…не вистачило цих трьох місяців, щоб насолодитися спілкуванням з Вами, прожити кожен день поряд, пліч-о-пліч…проте, 300% переконана, що ці негативні моменти будуть компенсовані чимось надзвичайно вагомим та позитивним у Вашому майбутньому😊 тому ні в якому разі не засмучуйтеся, адже все у Вас буде якнайкраще!!!

Живіть на повну силу, розвивайтеся, розширюйте горизонти, творіть, ініціюйте, креативте та ніколи в житті не зупиняйтесь на досягнутому 😉 вперед і тільки вперед🤩🤩🤩 любимо Вас💖💖💖

Школа мистецтв теж привітала своїх учнів та їхніх батьків

– Адміністрація та педагогічний колектив КПНЗ Хмільницька школа мистецтв висловлює щиру Подяку батькам за підтримку та допомогу під час подолання труднощів дистанційного навчання, за організаційну та практичну допомогу у проведенні навчально-творчого процесу під час запровадженого карантину, – повідомляє офіційний сайт Хмільницької міської ради. 

Вітаємо усіх вихованців із закінченням навчального року!

Бажаємо веселих канікул і яскравого літа!

З повагою, адміністрація та педагогічний колектив КПНЗ Хмільницька школа мистецтв

Фото – сторінка Галини Терентьєвої у “Фейсбук” та офіційний сайт міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *