Воїнів-Героїв урочисто привітали зі святом!

Воїнів-Героїв урочисто привітали зі святом!

У Хмільницькому Будинку культури відбулося урочисте зібрання та святковий концерт із нагоди Дня Збройних Сил України.

Від імені жителів міста та району повагу і вдячність місцевим військовим висловили: секретар Хмільницької міської ради Павло Крепкий, перший заступник голови райдержадміністрації Павло Горбатюк та заступник голови районної ради Анатолій Войцещук. Військовослужбовцям Збройних Сил України вручили подячні грамоти та квіти.

Військовий комісар Хмільницького об’єднаного районного військового комісаріату підполковник Андрій Охріменко з нагоди свята відзначив особовий склад комісаріату за службові досягнення, вручивши колегам подяки та присвоївши військове звання «Старший солдат» механіку -радіотелефоністу відділення зв’язку та інформації Хмільницького ОРВК солдату Михайлу Машталеру.

Від народного депутата України Петра Юрчишина подякою відзначено заступника військового комісара Хмільницького ОРВК майора Олега Прокоповича. Відзнаку вручив помічник-консультант парламентаря Андрій Барабан.

Вдячні слова привітань українським військовим також були адресовані від начальника Центру радіозв’язку військової частини А0351 (с. Широка Гребля) підполковника Андрія Мірошниченка, голови громадського формування з охорони громадського порядку в місті Хмільнику та Хмільницькому району Станіслава Найчука та голови громадської організації «Спілка учасників АТО міста Хмільника та Хмільницького району» Валентина Ковальського.

Незабутній мистецький дарунок у День Збройних Сил України був презентований від талановитих місцевих виконавців і творчих колективів громади.

По завершенню святкового заходу його учасники переглянули документальний фільм про захист Донецького аеропорту «Воїни духу».

За матеріалами відділу інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *