Воїн з Хмільника Роман Кашпур став кращим у «Іграх героїв» у Харкові

Воїн з Хмільника Роман Кашпур став кращим у «Іграх героїв» у Харкові

Нам є ким пишатися – наш земляк Роман Кашпур з Хмільника не просто змагався у «Іграх героїв» у Харкові, а став кращим!

Перші про цю подію повідомили земляки на своїх сторінках у соціальних мережах – активні жителі міста та волонтери поїхали підтримати хлопця. Вони і тримали усіх «в курсі» подій.

Роман Кашпур вже у 19 років покинув навчання в університеті. Бо мав важливішу справу – боронити кордони рідної країни. А вже в молодих 22 роки у бою з окупантами отримав поранення і втратив ногу: заборонена міна зробила свою підлу справу. Лише півтора місяці знадобилось воїну, аби знову стати на ноги.Тепер Роман на протезі, проте це не змусило його вести активний та здоровий спосіб життя.

1 березня хлопець із Хмільника спробував свої сили у всеукраїнських кросфіт -змаганнях для поранених воїнів АТО/ООС та людей з інвалідністю. Головна мета Ігор – психологічна та фізкультурно-спортивна реабілітація наших героїв, соціальна адаптація людей з інвалідністю, впровадження та поширення спортивного руху серед молоді, мало захищених та соціально вразливих верств населення.

Роман став справжнім прикладом для інших людей з інвалідністю, зумів здобути не лише перемогу, а й продемонструвати справжню  витривалість і міць. Вітаємо, Романе! Пишаємося Вашими справами!

 

Дарина Сміла

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *