Восьмикласник приніс у навчальний заклад імітаційно-тренувальну гранату: двоє учнів звернулися до медиків

Восьмикласник приніс у навчальний заклад імітаційно-тренувальну гранату: двоє учнів звернулися до медиків

26 травня у Вінниці в одному з навчальних закладів спрацювала імітаційно-тренувальна граната. За інформацією відділу комунікації поліції Вінницької області, близько 8.30 один із восьмикласників приніс до навчального закладу предмет, схожий на імітаційно-тренувальну гранату, та залишив його на парті. Двоє однолітків взяли його до рук, після чого сталась детонація.

Внаслідок події двоє підлітків звернулись до медиків зі скаргами на печіння очей.

Зі слів хлопця, предмет привіз його родич-військовий.

На місці події працює поліція. Встановлюють усі обставини.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *