Волонтера з Хмільницького району хочуть нагородити почесною відзнакою

Волонтера з Хмільницького району хочуть нагородити почесною відзнакою

8 липня відбулося засідання Комісії з питань нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною», де розглянули та підтримали ще три запропоновані кандидатури, – повідомляє NEWS Хмільника з посиланням на Вінницьку обласну Раду.

У повідомленні йдеться про те, що депутати мають ухвалити рішення саме на липневій сесії, а нагородження відзнаками традиційно відбудеться до Дня Незалежності України.

Отже, серед запропонованих від органів місцевого самоврядування і державної виконавчої влади кандидати:

  • Галина Боднажевська – волонтерка, вчителька Клекотинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мурафської сільської ради;
  •  

    Анатолій Дроздович – голова СФГ «Ніка-Д» с. Махнівка Хмільницького району;

  •  

    Катерина Єптур – волонтерка, староста Політанківського старостинського округу Шаргородської міської територіальної громади.

    Заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк сказав, що кандидати на нагородження – це волонтери й благодійники, які допомагають і воїнам ЗСУ, і внутрішньо переміщеним особам. Члени комісії одноголосно рекомендували їх на відзначення найвищою нагородою Вінниччини.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про 12-х кандидатів на нагородження Почесними відзнаками. Тож тепер на черговій сесії обласної Ради депутати розглянуть 15 кандидатур, які номіновані на отримання відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною».

Стали відомі імена кандидатів для нагородження відзнакою “За заслуги перед Вінниччиною”

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *