Водіїв можуть позбавляти водійських посвідчень назавжди: в Раді підготували відповідний документ

Водіїв можуть позбавляти водійських посвідчень назавжди: в Раді підготували відповідний документ

На офіційному порталі Верховної Ради України опублікували Проект Закону № 6278 Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо терміну позбавлення права керувати транспортними засобами. Проект зареєстрований 4 листопада, його ініціаторка – позафракційна народна депутатка Юлія Світлична. В разі прийняття законопроєкту водіїв в Україні можуть назавжди позбавляти прав.

Проект спочатку повинні розглянути кілька комітетів: бюджетний, з інфраструктури та транспорту, з питань правоохоронної діяльності, правової політики, інтеграції України в ЄС, з питань антикорупційної політики.

Що пропонується в законопроєкті:

  • За перше порушення правил дорожнього руху громадянина позбавлять права на керування транспортним засобом на строк до 3-х років, а повторне правопорушення призведе до того, що право на керування транспортом зможуть забрати назавжди.
  • Крім того, пропонується виключити з КУпАП правило щодо того, що термін позбавлення права на керування транспортним засобом може бути більше гранично допустимого терміну, передбаченого ч.2 статті.

 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *