Водії радять не залишати ці 10 речей в салоні авто взимку

Водії радять не залишати ці 10 речей в салоні авто взимку

Чистий салон без зайвих деталей тішить як водія, так і пасажирів. Досить часто в машині перевозяться різні речі, деякі з них ми залишаємо в ній на якийсь час навмисно, а деякі просто забуваємо.  У зимовий час, коли на вулиці низька температура, він може призвести до того, що деякі залишені речі зіпсуються або пошкодять автомобіль.

Тож, ось 10 речей, які не варто залишати  всалоні автомобіля:

  • Газовані напої

Газовані напої замерзають при мінусовій температурі, а як відомо, рідина, що замерзає, розширюється. Вони починають тиснути на стінки пляшки або банки, в якій знаходяться, і вона вибухає.

  • Ліки

Ліки, залишені в машині для того, щоб не забути випити їх протягом дня, втрачають свої властивості. Ампули можуть тріснути на морозі. Винятком можуть стати засоби, які необхідно зберігати за інструкцією при низькій температурі.

  • Консервація

Під впливом низької температури може порушитися герметичність банок із консервацією. У кращому разі після цього вона просто зіпсується, у гіршому — банки можуть вибухнути, розлетівшись на дрібні уламки.

  • Побутова хімія й аерозолі

Майже всі рідкі миючі засоби містять воду та можуть вибухнути під впливом низької температури. Це стосується й будь-яких балончиків, наприклад, навіть з лаком для волосся. Порошкоподібні засоби не завдадуть шкоди машині, але втратять свої чистячі властивості.

  • Гаджети

Батареї ноутбуків та мобільних телефонів погано переносять холод і псуються від тривалого перебування на морозі. Вони починають швидко розряджатися, провокуючи відключення гаджетів у найнесподіваніший момент.

  • Музичні інструменти

Музичний інструмент, що залишився в машині, зовні виглядатиме як звичайно. Ось тільки швидко вийде з ладу. Деревина інструментів погано переносить холод, лак тріскається, а струни рвуться.

  • Фарба

Тяжкі банки з фарбою дуже не хочеться заносити до будинку, знаючи, що наступного дня їх потрібно буде повертати до машини. Взимку це необхідно робити через те, що деякі компоненти фарби не витримують низьку температуру та приводять засіб у непридатність.

  • Батарейки

Низька температура знижує властивості батарейок, лужні джерела живлення можуть вибухнути, з наступним витіканням електроліту. Якщо в цей момент тримати батарейку в руках, можна отримати серйозний опік тканин.

  • Яйця

Під впливом низької температури яєчна шкаралупа втрачає герметичність і тріскається. Всередину яєць можуть потрапити мікроби, які надалі завдадуть шкоди здоров’ю. Навіть цілий на вид продукт, після перебування на морозі, не рекомендують вживати в їжу.

  • Окуляри

Запасні окуляри в бардачку автомобіля можуть деформуватися від холоду, а їх лінзи спотворюватимуть зображення.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *