Власники корів отримають державну допомогу

Власники корів отримають державну допомогу

У 2021 році Міністерство аграрної політики і продовольства України має намір виділити 457 фермерським та сімейним фермерським господарствам, у яких на утриманні знаходиться не менше п’яти голів, фінансову підтримку в розмірі 57,7 млн. грн.

В повідомленні йдеться про те, що середній розмір виплати на одного одержувача дотації — близько 126 тис. грн. У травні 2021 року уряд вирішив розширити державну підтримку тваринництва та переробки с/г продукції у 2021 році, на ці цілі заплановано 1,15 млрд. грн.

  • Встановлено граничний обсяг компенсації для племінних тварин: 50,4 тис. грн за корову; 16 тис. грн за свиню; 17,6 тис. грн за вівцематку, барана, козоматку, козла; 160 грн за бджоломатку; 800 грн за бджолопакет. Дотація за сперму тварин — 160-800 грн/доза. Загальний бюджет держпідтримки на 2021 рік у цьому напрямку — 350 млн. грн, – пишуть в повідомленні.

Також можна буде отримати дотації на приріст поголів’я корів власного відтворення в розмірі 30 тис. грн. Компенсація передбачає витрати власника тварини на його вирощування до тих пір, поки корова не може давати молоко. Для цього в бюджеті державної програми та цей рік планується виділити 100 млн. грн.

За інформацією Інтерфакс-Україна.

Ілюстративне фото – Агрополіт.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *