Вітаємо з днем Збройних сил України!

Вітаємо з днем Збройних сил України!

Наш колектив з радістю вітає усіх хмільничан з 6 грудня – Днем Збройних сил України! 28-им Днем народження української армії!

Наші слова вдячності та шани тим, хто з честю та гордістю несе та ніс погони, хто служив та служить не заради зірок, медалей та відзнак, а, дійсно – народу України. Хто у лихі часи розкрадання та знищення української армії лишався вірним їй та не кинув однострій побратимів… Хто навесні 2014 року без вагань та сумнівів першим став у бій за нашу Незалежність із величезною татаро-монгольською ордою східного хана з усім відомим прізвиськом… Хто з пенсії чи роботи знову взяв в руки автомат, сів за важелі танка, чи роздивлявся ворога у приціл гармати… Хто віддавав та віддає останнє, що мав – чи копійки чи скибочку хліба нашим воїнам. Не заради піару, а за велінням душі та серця… Аби орда завойовників не загарбала й наш рідний край… Хто молився та молиться за здравіє наших Героїв, малює їм вітальні малюнки та присвячує вірші!

Наші слова вдячності й скорботи та вічної пам’яті усім тим, хто навіки пішов у свій останній бій… Чи на фронті чи вже після війни, тут на мирній Хмільницькій землі. Бо, на жаль, війна вбиває не лише кулями та снарядами…

Вічна пам’ять Вам, хлопці, й пробачте за те, що не вберегли і зробили для Вас так мало в порівнянні із тим, що Ви вже зробили для нас…

Наші слова вдячності та шани тим, хто зустрічає своє професійне свято у окопі, коробці броньованої машини, замерзлій палубі військового корабля чи під шквальним вітром на “зльотці” аеродрому або на пульті чергової частини. Тим, хто не спить, аби нам міцно спалось, й над головою не гули снаряди та ракети… Тим, хто вирішив стати військовим на все життя. Хто – або юний солдат-строковик чи контрактник або вже поважний бойовий генерал.

Дорогі наші земляки-захисники України! Щиро вітаємо Вас та Ваших рідних й близьких! Бажаємо успіхів, злагоди, любові та головне – завжди гарного настрою в душі та серці. Щиро дякуємо Вам! Будьте щасливі!  

З величезною повагою та шаною, колектив нашого сайту!


Цей вірш присвяти нашим Героям-Захисникам написала Юлія Бощенко з Одещини.

Привіт, Солдате! Ти мене не знаєш,

Я просто дівчина, живу собі як всі,

В моєму місті тихо, не стріляють.

Але війна торкнулася душі!

Чому пишу тобі? Бо серце просить,

Бо я так звикла і вірші, що на душі,

Я викладаю на листі!

В моїй країні сльози, біль і розпач,

І так нестримно пишуться листи.

Ти зараз там на сході України,

Душею б’єшся на передовій,

Там дуже страшно,постріли лунають,

Та не здаєшся ти, ідеш вперед!

Ідеш у бій і остраху не маєш!

Ти борешся за волю України,

За незалежність та її життя,

І за майбутнє кожної людини,

а серед них живу і я!

Ти тільки повернись благаю, чуєш,

Ти не лети далеко в небеса,

Бо тут на цій землі тебе чекають

Батьки, родина… Вся сім`я.

І вся країна молиться за тебе,

Щоб швидше повертався ти живий,

І я також щодня молюся небу,

Аби в моїй країні настав мир…

Я сподіваюсь ці рядки почуєш,

А може прочитаєш у листі,

Я дякую тобі за те, що захищаєш,

Мою країну… Дякую тобі!..

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *