Віталій Шпінь з Хмільницького району врятував двох чоловіків

Віталій Шпінь з Хмільницького району врятував двох чоловіків

Героїчний вчинок Віталій Шпінь зробив 7 лютого, коли на ставку в с.Йосипівка Самгородської громади Хмільницького району тонули двоє чоловіків. Про це розповіли в Головному управлінні ДСНС України у Вінницькій області, – повідомляє NEWS Хмільника.

  • Ввечері того дня, повернувшись з роботи, чоловік пішов поратися по господарству. На вулиці він почув крики про допомогу. Вони доносилися зі сторони ставка, що знаходиться за 200 метрів від його домогосподарства,йдеться в повідомленні.

Далі чоловік схопив два подовжувачі, телефон і побіг на допомогу. Вже “на ходу” Віталій набирав рятувальників та “швидку”. Коли прибіг до водойми, роздивився все довкола і почав думати, як ближче підійти до чоловіків, що вже борсалися у крижаній воді.

Подовжувачів по 45 метрів якраз вистачило, щоб докинути їх до потопаючих. По черзі Віталій витягнув чоловіків 27 та 31 років зі ставка та передав їх бригаді медиків.

В управлінні зазначають, що Віталій себе героєм  не вважає.  Каже, найголовніше те, що люди живі та їхньому життю нічого не загрожує.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *