Віра, Софія, Любов: відбулося таїнство хрещення унікальної хмільницької трійні

Віра, Софія, Любов: відбулося таїнство хрещення унікальної хмільницької трійні

Хрещення є винятково важливим Таїнством у духовному житті кожної людини. Це особливий момент, наповнений світлом, радістю та любов’ю. Наслідуючи слова Спасителя, Хрещення називають другим, духовним народженням, яке відкриває людині дорогу в Царство Боже, до спасіння, у вічне життя.

І саме  сьогодні, в перший день останнього місяця літа, в храмі першоверховних апостолів Петра і Павла ПЦУ відбулося Таїнство хрещення унікальної хмільницької трійні сім’ї Поповичів, про яку вже розповідали в нашому інтернет-виданні раніше. Лікарі не пам’ятають, щоб у Хмільнику ще колись народжували трійню.

Валерія, Вероніка і Софійка – ці імена крихітки отримали при народженні, а під час хрещення двоє дівчаток отримали імена – Віра і Любов.  Настоятель церкви Іван Пукас поблагословив дітей і привітав хрещених батьків із найвідповідальнішою місією у їхньому житті – впродовж всього життя піклуватися про своїх хрещених діточок.  До речі, хрещеною мамою однієї з трьох трійняток стала рідна сестра щасливого татка.

За період з дня народження хмільницької трійні щасливі батьки уже навчилися розрізняти своїх донечок. І личка, коли придивитися, відрізняються, і по  родимках дівчаток: в когось вона менша, в когось трохи іншої форми.  Допомагають доглядати  трійняток всі родичі, друзі, а тепер і в хрещених додасться обов’язків. Тож нехай ангел-охоронець охороняє малюків з небес, а на землі для них – турботи й захисту від тата і мами, хрещених батьків.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *