Вінницька область уже не в “жовтій” епідемічній зоні

Вінницька область уже не в “жовтій” епідемічній зоні

Станом на 29 жовтня в жовтій зоні епідемічної небезпеки перебувають лише дві області – Закарпатська та Кіровоградська. Столиця нашої країни та 14 регіонів віднесені до помаранчевої зони епіднебезпеки, вісім регіонів – у червоній.

Як повідомляє NEWS Хмільника, про це свідчать  дані  Міністерства охорони здоров’я.

Станом на 27 жовтня до червоної зони епідемічної небезпеки віднесено Дніпропетровську, Донецьку, Запорізьку, Миколаївську, Одеську, Рівненську, Сумську, Херсонську області.

У жовтій зоні епіднебезпеки лише Закарпатська, Кіровоградська області. Решта регіонів перебувають в помаранчевій зоні епіднебезпеки, в тому числі й Вінницька область.

Рівень захворюваності на COVID-19 при визначеному показнику 75 на 100 тис. населення, по країні складає 703 на 100 тис. населення.

За даними Міністерства охорони здоров’я, найвищий рівень захворюваності в Херсонській області – 1 343 на 100 тис. населення, Сумській області – 1 193 та Луганській – 1 096, Житомирській області – 1 017.

Станом на 28 жовтня завантаженість ліжок з киснем по країні, яка визначена на рівні 65%, складає 68,5%. Найвищий рівень завантаженості ліжок з киснем в Донецькій – 88,9%, Запорізькій – 82,6% та Сумській областях – 82,7%.

Від завтра, з 30 жовтня, до червоної зони епіднебезпеки переходять Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Хмельницька, Чернігівська та Львівська області. А в Києві з 1 листопада посилюються карантинні обмеження.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *