Вінниччиною пронісся буревій: повалені дерева і знеструмлені електромережі

Вінниччиною пронісся буревій: повалені дерева і знеструмлені електромережі

Вчора надвечір та вночі на Вінниччині вирувала негода. Надзвичайники неодноразово виїжджали на виклики, щоб прибрати з автошляхів повалені дерева або забрати їх з будинків. У “Вінницяобленерго” повідомили про знеструмлені населені пункти. 

  • Минулої ночі територією Вінниччини, переважно через Гайсинський, Жмеринський і Тульчинський райони, пронісся смерч та пройшов грозовий фронт. Негода встигла наробити лиха: повалила дерева, порвала лінії електропередач, зірвала дахи в оселях. Найбільше постраждали Бершадська, Барська та Крижопільська громади, – поінформували в АТ “Вінницяобленерго”.

Сьогодні о 9-й годині було відомо про знеструмлені 33 лінії електропередач, відсутність електроенергії у 61 населеному пункті, з них у 10-ти – частково. Ремонтні бригади енергетиків області працюють у посиленому режимі.

Крім того, надзвичайники виїжджали на розкряжування дерев у Вінницькому, Могилів-Подільському, Гайсинському та Тульчинському районах області.  Лише 16 дерев одночасно довелося прибрати ДСНС-никам на автошляху Тростянець-Тростянчик Тростянецької ТГ, 8 – на дорозі с.Саїнка Чернівецької ТГ. Ще по читири дерева рятувальники прибрали з автошляхів сіл Селище, Могилівка та Потоки Гніванської ТГ.

Вже сьогодні, 26 червня, ДСНС-ники надають допомогу жителям сіл, де в результаті шквального вітру на їхні приватні житлові будинки та паркани попадали дерева. Випадки зафіксовані в с.Барські Чемериси Барської ТГ, смт Крижопіль та в м.Бар, де повалене дерево частково зруйнувало дах 2-поверхового будинку.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *