Вінниччина – в списку найнебезпечніших областей у плані епідемії

Вінниччина – в списку найнебезпечніших областей у плані епідемії

Найбільш небезпечна епідемічна ситуація зараз у Чернівецькій, Львівській та Вінницькій областях. В цих областях можуть посилити адаптивний карантин.

Про це повідомив голова комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький на погоджувальній раді парламенту, пише МОЗ.

  • Ситуація епідемічна дійсно в країні погіршується. Ми не єдина країна, це в цілому ситуація по світу. Ми сильно забули про карантинні обмеження…На сьогодні країна наближається до жовтої зони. Помаранчева і червона зона будуть адаптовані тільки в тих областях, де є проблема.

    Найнебезпечніші сьогодні в плані епідемії три області: Буковина, Львівська область і Вінницька область. Там, скоріше за все, буде змінюватися колір обмежень. Але в цілому поки казати про якесь посилення обмежень в цілому по країні зарано.

    Водночас, за даними Міністерства охорони здоров’я , дві області вже три дні поспіль не відповідають “зеленій зоні” за динамікою рівня госпіталізацій – це Львівська та Луганська.

Станом на 7 вересня у Вінницькій області на коронавірус хворіє 787 осіб, з яких 62 дитина та 11 медичних працівників. За останню добу зафіксовано 56 нових інфікувань.

  • Вінниччину медики сьогодні називають однією з трьох областей України, найнебезпечніших у плані епідемії коронавірусу. За минулу добу маємо 56 підтверджених нових випадків захворювання. Одужало 14 людей. Ми можемо потрапити до «жовтої» зони. А це – посилення карантинних обмежень, – зазначив на своїй офіційній Фейсбук-сторінці голова Вінницької обласної ради В’ячеслав Соколовий. 

Також він закликав по можливості усіх максимально вакцинуватися і опублікував статистику вакцинації по Вінницькій області: “На Вінниччині першу дозу вакцини отримали 232 219 жителів, минулої доби – 1 665. Друге щеплення зробили 171 672 людей, минулої доби – 4 140. Цього замало для колективного імунітету. ”

Ілюстративне фото – з відкритих інтернет-джерел.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *