Вінничанам презентували хмільницький спортивно-оздоровчий реабілітаційний центр учасників АТО

Вінничанам презентували хмільницький спортивно-оздоровчий реабілітаційний центр учасників АТО

Вчора на Вінниччині презентували інноваційний проєкт «Ветеранські простори, центри підтримки ветеранів і переселенців як засіб реінтеграції через діалог і взаємодопомогу», який реалізується громадською організацією «Простір можливостей» за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

Учасники заходу ознайомились з діяльністю ветеранського простору Veteran Hub, Вінницького обласного молодіжного центру «KVADRAT», Міського освітньо-аналітичного центру допомоги ветеранам АТО/ООС, членам їх сімей та членам сімей загиблих, а також  спортивно-оздоровчого реабілітаційного центру учасників АТО «4.5.0» у м. Хмільник.

Про це повідомляють на сайті Вінницької ОДА.

«Хлопці, що повертаються з АТО/ООС, часто недооцінюють себе. Більшість з них вважає, що доступна для них робота – це лише водій, охоронник чи вантажник. Це серйозна психологічна проблема, яку ми сьогодні долаємо. У деяких ветеранів навіть є запит щодо створення власного бізнесу. І для цього їм потрібна професійна допомога», – відзначив керівник хабу, ветеран АТО/ООС  Ігор Гемба. І зазначив, що Veteran Hub – це місце, де ветерани мають змогу психологічно розвантажитись та отримати необхідну професійну консультативну допомогу.

В повідомленні також йдеться, що, за словами представників міжнародного фонду «Відродження», Вінницька область – одна з кращих за рівнем створених умов для інституційного розвитку ветеранських організацій громадянського суспільства та діяльності центрів надання відповідних послуг ветеранам. Наразі фондом здійснюється моніторинг регіонів України з метою виявлення проблемних питань ветеранського руху в Україні.

У заході взяли участь й представники Спілки учасників АТО м. Хмільника й Хмільницького району.

Після заходу у Вінниці учасники поїхали до Хмільника, щоб ознайомитися з хмільницьким спортивно-оздоровчим реабілітаційним центром учасників АТО «4.5.0».

 

Приміщення центру двоповерхове, оснащене сучасним обладнанням для фізичної та психологічної реабілітації. Тут налічується два зали (тренувальний та фітнес-зал), масажний кабінет, кабінет ЛФК, психолога, побутові кімнати. На базі Центру створена «школа виживання». У Спілці учасників АТО сподіваються на подальшу плідну співпрацю із ветеранським простором.

  • Ми презентували успішний стартап ветеранського простору в Хмільнику. Адже не тільки у Вінниці є активні ветерани та успішні проекти, а в Хмільнику теж, – розповіла секретар Спілки учасників АТО Надія Сівоха. 

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *