У “Вінницяоблводоканалі” людей закликали запастись водою через масові обстріли України

У “Вінницяоблводоканалі” людей закликали запастись водою через масові обстріли України

Вже другу добу ворог веде терористичний масовий обстріл України, з 7-ї години ранку атакує українців високоточною зброєю. Обстріли ведуться з району Каспійського моря, де ракетоносці Ту-95 і Ту-160 уже випустили по Україні ракети типу Х-101/Х-555, – повідомляє NEWS Хмільника.

У КП “Вінницяоблводоканал” своїх споживачів закликали запастися питною і технічною водою. Пояснили це тим, що у випадку обстрілів постачання води може бути зупинено, тому треба мати запас води.

Під час війни хмільничани теж на будь-який випадок мають запастися водою.  Попереджений – отже озброєний.

Тож, який запас води має бути вдома під час війни?

Одній дорослій людині на добу потрібно:

  • 1,5-2 літри питної води;
  • 10-12 літрів для гігієни та для приготування їжі.

На підприємстві закликають запастися водою щонайменше на 72 години. 

  • Кожну баклажку підпишіть “Вода для пиття”, аби не переплутати її з технічною.

Довідково:

Ще не почався опалювальний сезон, а росіяни руйнують  українську енергетичну інфраструктуру. Багато домоволодінь в різних регіонах країни залишилися без електроенергії, а росіяни і далі продовжують знищувати наші енергосистеми.

Так, сьогодні вранці рашисти дронами-камікадзе обстріляли Ладижинську ТЕС. Пошкоджено енергетичне обладнання станції. На щастя, обійшлося без жертв.

На жаль, росіяни дуже добре знають енергосистему України. За час, коли українська Об’єднана енергетична система була синхронізована з російською (радянські часи), російські енергетики досконало вивчили всю енергосистему України, тому зараз б’ють ракетами та артилерією саме в ті об’єкти енергетичної інфраструктури, які забезпечують електроенергією велику кількість споживачів. Через цю довготривалу “дружню” синхронізацію українська енергосистема нині є такою вразливою.

  • Наша система була одним організмом з російською і білоруською, починаючи з радянських часів. Там інженери та диспетчери прекрасно знають, де яка наша підстанція знаходиться, – сказала Марія Цатурян, очільниця департаменту комунікацій і міжнародного співробітництва “Укренерго”.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *