Війтівецька територіальна громада отримала гумдопомогу для ВПО від обласного штабу

Війтівецька територіальна громада отримала гумдопомогу для ВПО від обласного штабу

Продуктові набори, засоби гігієни, ковдри, подушки, сезонний одяг, дитяче харчування –  понад 7 палет необхідних речей привезли сьогодні у Війтівецьку громаду начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов та народна депутатка Ірина Борзова.

Гуманітарну допомогу замовляла громада онлайн. Наразі всі необхідні речі отримають гості Війтівецької громади –  а це 500 дорослих та 180 дітей із Донецька, Харкова, Лозової, Слов’янська.

У громаді розповіли про випадки, коли переселенці спробували повернутись до своїх домівок, але вертались до нас назад, заставши вдома руїни.

Більшість переселених громадян розмістили у своїх оселях мешканці сіл громади, частково відновили для проживання ВПО порожні будинки, тільки в одному із сіл біженці проживають сумісно – у хостелі, де створені гарні умови. На початку війни більше 30 ВПО проживали у Війтівцях в місцевій школі, залишилось на даний час 12 осіб.

У Вінницькій області  від початку війни з рф на постійному проживанні перебуває понад 169,5  тис. біженців, з них майже 52  тисячі –  діти.

За інформацією Вінницької ОВА.

 

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *