Війтівецька територіальна громада отримала гумдопомогу для ВПО від обласного штабу

Війтівецька територіальна громада отримала гумдопомогу для ВПО від обласного штабу
Spread the love

Продуктові набори, засоби гігієни, ковдри, подушки, сезонний одяг, дитяче харчування –  понад 7 палет необхідних речей привезли сьогодні у Війтівецьку громаду начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов та народна депутатка Ірина Борзова.

Гуманітарну допомогу замовляла громада онлайн. Наразі всі необхідні речі отримають гості Війтівецької громади –  а це 500 дорослих та 180 дітей із Донецька, Харкова, Лозової, Слов’янська.

У громаді розповіли про випадки, коли переселенці спробували повернутись до своїх домівок, але вертались до нас назад, заставши вдома руїни.

Більшість переселених громадян розмістили у своїх оселях мешканці сіл громади, частково відновили для проживання ВПО порожні будинки, тільки в одному із сіл біженці проживають сумісно – у хостелі, де створені гарні умови. На початку війни більше 30 ВПО проживали у Війтівцях в місцевій школі, залишилось на даний час 12 осіб.

У Вінницькій області  від початку війни з рф на постійному проживанні перебуває понад 169,5  тис. біженців, з них майже 52  тисячі –  діти.

За інформацією Вінницької ОВА.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *