Військовий з Вінниччини став першим пацієнтом, якому з серця дістали кам’яний уламок

Військовий з Вінниччини став першим пацієнтом, якому з серця дістали кам’яний уламок

Військовий Олександр з Вінниччини став першим пацієнтом, якому із самого серця дістали кам’яний уламок.  Хірургічну бригаду очолив директор Інституту Амосова Василь Лазоришинець, який повідомив про успішно проведену операцію.  

Зазначається, що до цього часу фахівці Інституту мали справу тільки з металевими, скляними та пластиковими уламками.

  • Війна внесла свої корективи і в медичну справу. Тому ще з 2014 року разом з військовими хірургами та фахівцями Національний Інститут хірургії та трансплантології імені О.О.Шалімова ми розробили спеціальні неодимові магніти, які застосовують для того, щоб знаходити і видаляти металеві уламки в разі ураження грудної клітки та серця. Але, як бачите, маємо справу не тільки з пораненнями металевими уламками, – сказав провідний кардіохірург.

За словами військовослужбовця, важке поранення у голову він отримав ще рік тому. Трохи підлікувавшись, повернувся у стрій, щоб гнати ворога з рідної землі. Але нещодавно відчув, що тягне праву руку і ногу. Далі почалася задишка та став відчувати болі в спині. Після КТ-діагностики Олександр дізнався, що має поранення серця. Чоловік навіть не уявляє, яким чином до його серця проник камінь.

Поділитись у соц мережі


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *